official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
MULLER Marek
1998
CZE
1:45.81
46.63
2
KLIMA Adam
2001
CZE
+1.15
54.56
3
HARTIG Jiri
1998
CZE
+2.21
61.88
4
SANITRAR Jan
2001
SVK
+3.10
68.02
5
SURKOS Ondrej
2000
CZE
+3.27
69.19
6
BUDZ Blazej
2003
POL
+3.65
71.81
7
MULLER Marek
2004
CZE
+4.40
76.99
8
KUBES David
2002
CZE
+4.74
79.33
9
MAZGUT David Michael
2004
SVK
+4.78
79.61
10
VIGAS Samuel
2003
SVK
+5.68
85.82
11
KUBALA Robert
1992
POL
+5.89
87.27
12
DADEJIK Marek
1997
CZE
+6.79
93.48
13
KIERKOWSKI Juliusz
2004
POL
+6.82
93.68
14
LINHART Adam
2002
CZE
+7.73
99.96
15
MACEWICZ Robert
2004
POL
+8.06
102.24
16
FUCHS Jiri
1987
CZE
+8.40
104.58
17
MALKUS David
2000
CZE
+8.51
105.34
18
DOSEDEL Jan Martin
2003
CZE
+11.29
124.52
19
KESTL Lukas
2003
CZE
+11.65
127.01
20
MATYAS Jan
1983
CZE
+12.06
129.83
21
MAXA Adam
2004
CZE
+13.23
137.91
22
KRAL Tomas
2004
CZE
+14.09
143.84
23
HROUDA Frantisek
2004
CZE
+15.66
154.67
24
PINK Tomas
2003
CZE
+17.61
168.12
25
VALENTA Vladimir
2004
CZE
+19.25
179.44
26
VACEK Kristian
2003
CZE
+19.38
180.34
27
HAUERLAND Antonin
2004
CZE
+22.31
200.55
28
ZELENY Samuel Jan
2003
CZE
+23.21
206.76
29
VESELY Jiri
2004
CZE
+23.80
210.83
30
VANEK Tobias
2003
CZE
+23.82
210.97
31
PROVAZNIK Erik
1992
CZE
+26.06
226.42
32
ENT Lukas
2004
CZE
+26.69
230.77
33
ZIVELA Roman
1981
CZE
+34.64
285.62
34
SKALICKY Ondrej
2002
CZE
+38.30
310.87
35
SOCHOR Jiri
1980
CZE
+57.96
446.51
Did not finish 2nd run
PROCHAZKA Jan
1979
CZE
FLOSSEL Petr
2003
CZE
VILEZINSKY Maxmilian
2004
CZE
ZARZYCKI Szymon
2004
POL
FIALA Matyas
2003
CZE
FIALA Simon
2002
CZE
PETRIK Kristof
2003
SVK
BOHONEK Matous
2002
CZE
BLAHA Matej
2001
CZE
KANOVITS Alexander
2003
SVK
GALUSZKA Wojciech
2004
POL
HAVEL Jan
1996
CZE
JASANSKY Max
2002
CZE
NOVAK Oskar
2000
CZE
RECHTENBERG Jan
2000
CZE
KOULA Jan
2000
CZE
Disqualified 2nd run
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
JANOUSEK Martin
2004
CZE
CIHOVSKY Simon
2003
CZE
KALMAN Jakub
1996
CZE
ODVARKA Jan
1998
CZE
VORISEK Lukas
2003
CZE
ZAVODNY Martin
1988
CZE
SILHAVIK Adam
2004
CZE
CHVATAL Petr
2001
CZE
KUCERA Stepan
2004
CZE
VORACEK Jiri
1997
CZE
KUCERA Martin
1995
CZE
ZDARSKY Dan
2004
CZE
CTVRTECKA Jakub
2003
CZE
KLIMES Michal
1985
CZE
POLEDNAK Petr
1999
CZE
STEFEK Zdenek
1999
CZE
KUCERA Tomas
1988
CZE
SPACEK David
2003
CZE
KRYSTOF Petr
2000
CZE
KEJHAR Vit
2003
CZE
SUCHAC Nataniel
2004
SVK
JURAK Petr
1977
CZE
BANK Matej
2003
CZE
VOLEK Jindrich
2002
CZE
ANDEL Jiri
2003
CZE
PAJER Matej
2002
CZE
GLATT Jan
2002
CZE
FIALA Jan
2003
CZE
GALVAS Matyas
2004
CZE
WALIGORA Michael
1990
CZE
KUCERA Vojtech
2004
CZE
OUVIN Jan
1999
CZE
KLIMA Oskar
2004
CZE
KOPECKY Adam
2002
CZE
LASOK Adam
2001
SVK
RIVNAC Vojtech
2001
CZE
SZELAG Piotr
2004
POL
KROUPA Stepan
2003
CZE
Disqualified 1st run