official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
STOCKINGER Jonas
1999
GER
1:30.41
25.88
2
SPARR Maurus
1998
SUI
+0.17
27.78
3
MUHLEN-SCHULTE Louis
1998
AUS
+0.23
28.45
4
AMMAN Hannes
2002
GER
+0.35
29.79
5
SPOERRI Nick
2000
SUI
+0.60
32.58
6
GSTREIN Luca
2000
AUT
+0.74
34.15
7
TORVINEN Turo
2000
FIN
+0.98
36.83
8
HEDSTROEM Isac
2000
SWE
+1.10
38.17
9
TARANZANO Luca
1998
ITA
+1.18
39.06
10
GUT Ian
1995
LIE
+1.38
41.30
11
BINI Lorenzo Thomas
2002
ITA
+1.52
42.86
12
ALLEGRINI Riccardo
2000
ITA
+1.68
44.65
13
BARBERA Corrado
2002
ITA
+1.78
45.76
14
LUETOLF Joel
2000
SUI
+1.89
46.99
15
SURKOS Ondrej
2000
CZE
+2.08
49.12
16
SARACCO Edoardo
2003
ITA
+2.10
49.34
17
SULKAKOSKI Oskari
2000
FIN
+2.26
51.13
18
FRANZOSO Matteo
1999
ITA
+2.30
51.57
19
LLORACH Jules
2003
FRA
+2.58
54.70
20
BOWERS Jack
2000
USA
+2.75
56.60
21
MICHALIK Michal
2000
POL
+2.79
57.05
22
PALAMARAS Nickco
2004
USA
+3.00
59.39
23
KRAUSS Lukas
2005
GER
+3.09
60.40
24
HORELLOU Maxence
2001
FRA
+4.46
75.70
25
HERZOG Fabian
2003
GER
+4.81
79.61
26
LEGGETT Connor
2000
AUS
+5.47
86.99
27
NORYS Felix
2005
GER
+5.93
92.13
28
LIMMER Noel
2004
GER
+5.99
92.80
29
VOM HAGEN Konstantin
2004
GER
+7.82
113.24
30
AINSLIE Rowen
2001
USA
+8.13
116.70
31
VOIGT Tobias
2004
GER
+8.70
123.07
32
WIDMESSER Simon
2005
GER
+9.28
129.55
33
PASEL Leo
2004
GER
+10.42
142.29
34
ELLER Maximilian
2004
GER
+12.44
164.85
35
BRODKORB Maximilian
2005
GER
+12.56
166.19
36
GERSTL Tim
2000
GER
+12.66
167.31
37
RENDL Laurence
2005
GER
+14.23
184.85
38
MANHART David
2004
GER
+14.67
189.76
39
STEINER Vincent
2005
GER
+15.65
200.71
40
ZONDAG Nick
2005
NED
+17.19
217.92
41
DOPPEN Casper
1977
NED
+36.60
434.75
Did not finish 2nd run
HELDMANN Tammo
2005
GER
MUSSNER Joseph
2005
GER
EPPLE Lorenz
2005
GER
FISCHER Raphael
2003
GER
WEISS Sebastian
2004
GER
KAGLEDER Matthias
2003
GER
MOZEN Isaac
2001
USA
GILLIS Daniel
2002
USA
LINDENMAYER Felix
2002
GER
VONIER Paul
2000
AUT
ZUCCARINI Giulio
1997
ITA
MOLING Samuel
1998
ITA
PLONER Manuel
2001
ITA
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
ROESLE Felix
2005
GER
GOESSL Florian
2002
GER
SCHWARZ Fabian
2005
GER
NOVACEK Adam
2005
SVK
IRMEN Ayk
2003
GER
GEISSLER-HAUBER Max
2002
GER
SIEGWOLF Christian
2005
GER
MAYR Lukas
2004
GER
TSCHAN Fynn-Jorgen
2003
GER
NETZER Elias
2002
AUT
SILFWERPLATZ Max
2002
SWE
NETINDER Melker
2000
SWE
KOULA Jan
2000
CZE
PALMER Adam
2003
SWE
BOECK Kilian
2002
AUT
PYJAS Pawel
1999
POL
MULLER Marek
1998
CZE
ALLIOD Benjamin Jacques
2000
ITA
Disqualified 1st run
Did not start 1st run