official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
MULLER Marek
1998
CZE
1:40.55
47.36
2
PROIOS Ioannis
1995
GRE
+0.45
50.63
3
DADEJIK Marek
1997
CZE
+0.78
53.02
4
BORAK Jan
2001
CZE
+0.88
53.75
5
RECHTENBERG Jan
2000
CZE
+1.66
59.41
6
SANITRAR Jan
2001
SVK
+2.20
63.33
7
KRAL Petr
1996
CZE
+2.71
67.03
8
VASULIN Marek
1995
CZE
+3.04
69.43
9
FIALA Eduard
1999
CZE
+3.26
71.03
10
LUKASZYK Bruno
2000
POL
+3.66
73.93
11
FLEISCHMANN Matteo
2002
AUT
+3.92
75.82
12
KOVBASNYUK Ivan
1993
UKR
+4.02
76.55
13
SZKOLA Bartosz
2002
POL
+4.43
79.52
14
LINHART Adam
2002
CZE
+4.68
81.34
15
MITAN Juliusz
1999
POL
+4.69
81.41
16
RIVNAC Vojtech
2001
CZE
+4.76
81.92
17
KUBALA Robert
1992
POL
+4.81
82.28
18
ZAKRZEWSKI Jan
2003
POL
+5.78
89.32
19
FERRAR William
1998
NZL
+5.82
89.61
20
BAYER Moritz
2003
AUT
+5.83
89.69
21
TSIBELENKO Levko
1996
UKR
+6.43
94.04
22
BROWARSKI Piotr
2003
POL
+8.97
112.48
23
JANICEK Marek
2001
CZE
+9.23
114.37
24
GLATT Jan
2002
CZE
+9.34
115.17
25
BLAHA Matej
2001
CZE
+9.59
116.98
26
FUCHS Jiri
1987
CZE
+9.69
117.71
27
ZAK Dominik
2003
POL
+11.40
130.12
28
JARMUSZCZAK Lukasz
1997
POL
+11.61
131.65
29
NOVACEK Miroslav
2003
SVK
+12.12
135.35
30
PAJER Matej
2002
CZE
+12.35
137.02
31
MARAS Jan
1999
CZE
+12.53
138.33
32
LAPPY Karol
2003
SVK
+13.55
145.73
33
USTA Berkin
2000
TUR
+14.82
154.95
34
JAKUBOWSKI Michal
2003
POL
+15.64
160.91
35
FIALA Matyas
2003
CZE
+15.99
163.45
36
LAPPY Viktor
2003
SVK
+16.75
168.97
37
GALAT Dominik
1996
POL
+17.55
174.77
38
CTVRTECKA Jakub
2003
CZE
+20.20
194.01
Did not finish 2nd run
BUDZ Blazej
2003
POL
FLOSSEL Petr
2003
CZE
FIALA Jan
2003
CZE
KALINA Ondrej
2003
CZE
BIENKOWSKI Bartosz
1997
POL
INGVASON Kristmundur Omar
2003
ISL
CELIK Bunyamin
2003
TUR
JANALIK Tomas
2002
CZE
BARTALOS Martin
2002
SVK
BOTKA Timo
2003
SVK
RODLHOFER Josef
2000
AUT
BERGER Michael
2002
AUT
WROBEL Norbert
2000
POL
STEPAN Martin
1995
CZE
NEUMANN Tobias
2000
AUT
BOTKA Filip
2001
SVK
ABRAMOVIC Tiriel Luka
2001
TUR
PRSALA Vojta
1991
CZE
Did not finish 1st run
ZAVODNY Martin
1988
CZE
BANK Matej
2003
CZE
SOWIZRAL Tomasz
2003
POL
KOUBA Tomas
2003
CZE
KOPIA Maksymilian
2003
POL
KESTL Lukas
2003
CZE
MORAVEC Matej
2003
CZE
BIENKOWSKI Maciej
1995
POL
VOLEK Jindrich
2002
CZE
KROUPA Stepan
2003
CZE
HAYMANA Kerem
2003
TUR
MALKUS David
2000
CZE
ZACZYK Jakub
2002
POL
MORAVEK Roman
2002
CZE
GUNKA Jan
2001
POL
KOPECKY Adam
2002
CZE
HARTIG Jiri
1998
CZE
HAVEL Jan
1996
CZE
JASANSKY Max
2002
CZE
NOVAK Oskar
2000
CZE
KOULA Jan
2000
CZE
KLIMA Adam
2001
CZE
Disqualified 1st run