official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
LIEN Joachim Bakken
1997
NOR
1:55.03
23.00
2
FOREJTEK Filip
1997
CZE
+0.62
26.93
3
LANE Colby
1996
USA
+1.13
30.17
4
FOURNIER Simon
1997
CAN
+1.14
30.23
5
SOLHEIM Aage
1996
NOR
+1.47
32.33
6
SOLBAKKEN Mikkel
1999
NOR
+1.84
34.68
7
SEYMOUR Jett
1998
USA
+2.79
40.71
8
PUCKETT Cole
2000
USA
+3.53
45.40
9
RIEMENSCHNEIDER Noah
2001
USA
+3.56
45.59
10
DVORACEK Addison
1996
USA
+3.57
45.66
11
BIRKNER DE MIGUEL Tomas
1997
ARG
+3.66
46.23
12
COLTIER Alexandre
1996
FRA
+3.88
47.62
13
YOUNG Joseph
1996
CAN
+3.98
48.26
14
SANDERBERG Olav Engelhardt
1997
NOR
+4.01
48.45
15
WORRELL Zane
2001
USA
+4.02
48.51
16
YATES Dawson
2000
CAN
+4.11
49.08
17
SEYMOUR Trey
2000
USA
+4.45
51.24
18
SEGER Riley
1997
CAN
+4.75
53.14
19
BIRKNER Alexander
1998
USA
+5.17
55.81
20
SNYDER Bennett
2001
USA
+5.43
57.46
21
PHILP Huston
1997
CAN
+5.48
57.78
22
TAKKI Teddy
1996
FIN
+5.69
59.11
23
SEYMOUR Chase
2000
USA
+6.70
65.52
24
GOSS Harrison
1998
USA
+7.25
69.01
25
LINDSAY Jack
1999
USA
+7.51
70.66
26
SOETAERT Michael
1996
CAN
+9.27
81.83
27
SWALLOW Dalton
2001
USA
+12.92
104.99
28
IACOBELLI Cooper
2001
USA
+25.44
184.45
29
BERVY Max
2000
USA
+27.99
200.63
30
STUTZKE Dylan
2000
USA
+34.11
239.47
31
WALKER Jonny
2003
USA
+36.29
253.30
Did not finish 2nd run
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
SPADARO Jackson
2003
USA
WOLLAN Jake
2001
USA
DALMALM Oscar
1999
SWE
DRAKE Jacob
1999
USA
RUDDICK John Ashlay
1997
USA
SHELDRAKE Tucker
2002
USA
OREAR Chris
2002
USA
FISCHER Bennet
2002
USA
NARDONE Joshua
2002
USA
DEAN Parker
2003
USA
MILLER Asa
2000
PHI
WASHBURN Marat
2002
USA
CASHMORE William
2001
NZL
BLACK Garett
1996
USA
PETKOVIC Konstantin
2000
CAN
JOHANSSON Filip
1999
SWE
MOZEN Isaac
2001
USA
SMALLHOUSE Matthew
2001
USA
BOWERS Jack
2000
USA
RYAN Bobby
1999
USA
HAKOSHIMA Henry
1998
USA
PIGUILLEM Sergi
1999
ESP
LANE Tristan
1998
USA
NGUYEN Louis
1999
USA
BREIVIK Joergen Hedenstad
2000
NOR
SEHLBERG Alexander
1998
SWE
MITTERTREINER Devin
2000
CAN
UNTERBERGER Dominic
1994
CAN
VINTER Zak
1998
GBR
BYE Ludvig Stamnes
1998
NOR
NILSEN Didrik Langmoen
1996
NOR
SANTANIELLO Nick
1995
USA
KOGLER Tobias
1996
AUT
MJELDE Joachim
1999
NOR
Disqualified 1st run