official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
CASSMAN Anthon
1993
SWE
1:36.25
24.76
2
GRAHN Dan Axel
1994
SWE
+0.06
25.22
3
JAKOBSEN Kristoffer
1994
SWE
+0.99
32.27
4
SKOERELID Jonathan
1997
SWE
+1.51
36.21
5
HEDELIN Olof
1998
SWE
+1.74
37.96
6
MANKINEN Miikka
1997
FIN
+1.82
38.56
7
SILFAELT Johan
1996
SWE
+1.98
39.78
8
HOFSTEDT Adam
2002
SWE
+2.29
42.13
9
HAHLIN Olle
1997
SWE
+2.76
45.69
9
VOSS-SCHRADER Erik
2000
SWE
+2.76
45.69
9
GILLBERG Oskar
2002
SWE
+2.76
45.69
12
LUNDQUIST Linus
1999
SWE
+3.22
49.18
13
NETINDER Melker
2000
SWE
+3.25
49.41
14
FORSMAN Rickard
2000
SWE
+3.33
50.02
15
WIKSTROM Wilhelm
2000
FIN
+3.54
51.61
16
LINDBERG Jon Mikkel
2000
FIN
+3.72
52.97
17
EKSTRAND Niklas
2003
SWE
+3.90
54.34
17
HEDSTROEM Isac
2000
SWE
+3.90
54.34
19
KAMMERER Jonathan
2000
SWE
+4.78
61.01
20
BODEN Victor
2000
SWE
+5.12
63.59
21
SILFWERPLATZ Max
2002
SWE
+5.15
63.82
22
LUNDQUIST Philip
2003
SWE
+5.96
69.96
23
KARLSSON Jonathan
2001
SWE
+6.14
71.33
24
LUNDBAECK Edwin
2001
SWE
+6.24
72.09
25
AAHS Albin
2002
SWE
+6.80
76.33
26
KARBACH Maximillian
2000
SWE
+7.11
78.69
27
FOLKESSON Hjalmar
2000
SWE
+7.23
79.60
28
AUBERT Gilbert Andreas Synstad
2003
NOR
+7.60
82.40
29
PALMER Adam
2003
SWE
+7.65
82.78
30
ALM Alexander
2001
SWE
+8.42
88.62
31
WALLMAN Fabian
2002
SWE
+9.07
93.55
32
ROSENQVIST Lukas
2001
SWE
+10.59
105.08
33
MALMBERG Oscar
2003
SWE
+11.66
113.19
34
LASMARIAS Anton
2001
SWE
+13.85
129.80
35
TEGSTROEM Pontus
2001
SWE
+14.29
133.14
36
OEHMAN Edvin
2000
SWE
+15.07
139.06
Did not finish 2nd run
NYMAN Axel
2003
SWE
LINDSTROEM Karl
2002
SWE
WRENKLER Adam
2002
SWE
BARTH Andreas
1999
SWE
LUND Oskar
2000
SWE
HAGBLOM Olle
2001
SWE
WIDMARK Per
2002
SWE
WENDELBORG Petter Kramer
2003
NOR
FOSSER Vincent
2001
SWE
LUNDQUIST Fabian
2000
SWE
NILSSON Adam K
2002
SWE
ASPLUND Eric
2001
SWE
SUNDBERG Edvin
2000
SWE
SCHEFTE Oliver
2001
SWE
WALLIN Atle
2001
SWE
ERMESKOG Lukas
2003
SWE
AAKERSTROEM Joel
1999
SWE
MICHALIK Michal
2000
POL
PIIRAINEN Joona
1998
FIN
PYJAS Pawel
1999
POL
HEDSTROEM Tobias
1998
SWE
SUNDQUIST Max-gordon
1994
SWE
OLSSON Alfred
2000
SWE
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
WIKSTROEM Pelle
2001
SWE
WIKBERG Erik
2003
SWE
WIKESTAD Martin
1999
SWE
FJAELLRYD Axel
2003
SWE
SOEDERBAECK Teddy
2003
SWE
BAESEN Hugo
2000
SWE
SETTERSTROEM Carl
2000
SWE
KAECKER Ludwig
2001
SWE
KONRADSSON Samuel
2001
SWE
SETTERSTROEM Martin
2001
SWE
WALLMAN Philip
2000
SWE
LANKINEN Olli
2003
FIN
GROENHOLM David
2000
SWE
JORAELV Filip
2001
SWE
SCOTT Vilgot
2003
SWE
NORDLANDER Sebastian
1999
SWE
ARVEFORS Isak
2002
SWE
NORDIN Linus
2000
SWE
AATAMILA Lauri
2000
FIN
DALMALM Joel
2000
SWE
MOBERG Erik
2001
SWE
SOMMAR Hjalmar
2000
SWE
GUSTAFSSON Emil
2001
SWE
BERLIN Linus
2001
SWE
SEGELMAN David
2001
SWE
ANDERSSON Lukas
2000
SWE
OLSSON Linus
2001
SWE
WALLIN Grim
2003
SWE
HOLMQVIST Oscar
2002
SWE
AATAMILA Leo
1999
FIN
SELLING Kevin
2001
SWE
PETTERSSON Emil
2002
SWE
KONGSHOLM Lucas
2003
SWE
BARSCH Jonas
2001
SWE
RASK Noah
2000
SWE
LOEF Max
1997
SWE
KERVEN Christopher
2000
SWE
NILSSON Edvin
1999
SWE
EDMARK Hugo
2000
SWE
LARSSON Mikael
2000
SWE
MARKLUND Emil
1999
SWE
BERGKLINT-TOERNROS Oliver
1998
SWE
PEJOK Maans
2001
SWE
BERGLUND Gusten
2000
SWE
ERIKSSON ELMROTH Timothy
2002
SWE
HJARTARSON Odin
1997
SWE
WISEN Christopher
1992
SWE
SEMDAHL Mikael
2000
SWE
WALLGREN Kalle
1999
SWE
NILSSON Didrik
1997
SWE
TOERNQVIST David
1998
SWE
BERGMARK Jacob
2000
SWE
GRAPE LARSSON David
1995
SWE
AHO Saku
1997
FIN
HOLMGREN Oscar
1997
SWE
GRYM Hannes
1996
SWE
DALMALM Gustav
1999
SWE
PERSSON Jacob
1998
SWE
Did not start 1st run