official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
SCHRAGL Stefan
1999
AUT
1:35.12
34.42
2
PASSRUGGER Lukas
2001
AUT
+0.07
34.96
3
PRAMSTALLER Kilian
2002
AUT
+0.31
36.80
4
HOFFMANN Philip
2002
AUT
+0.56
38.72
5
MOSESOV Gleb
1998
RUS
+0.64
39.33
6
HACKL Noah
1999
AUT
+0.65
39.41
7
LOTTER Valentin
2002
AUT
+1.44
45.47
8
RONNER Jan
2000
AUT
+1.97
49.54
9
MEIER David
2001
AUT
+2.27
51.84
10
GRATZER Daniel
2001
AUT
+2.83
56.14
11
SCHIESTL Markus
2002
AUT
+3.03
57.67
12
ENDSTRASSER Hannes
2002
AUT
+3.13
58.44
13
TABERNIG Nicolas
2003
AUT
+3.68
62.66
14
TSCHACH Adrian Dion
2004
AUT
+4.15
66.27
14
BOECK Kilian
2002
AUT
+4.15
66.27
16
GAGLIANO David
2001
AUT
+4.32
67.57
17
HROVATH David
2002
AUT
+4.45
68.57
18
KLAMMER Fabian
2002
AUT
+4.59
69.65
19
YAMAKOSHI Takafumi
1997
JPN
+4.98
72.64
20
KUCERA Josef
2004
AUT
+6.06
80.93
21
STRAUSS Florian
2004
AUT
+6.17
81.77
22
WEINHAEUPL Nico
2003
AUT
+10.83
117.54
23
WALDER Florian
2004
AUT
+11.25
120.76
24
ZIERHOFER Robin
2004
AUT
+14.24
143.71
Did not finish 2nd run
WINKLER Florian
2004
AUT
RAINER Alexander
2004
AUT
MUIGG Manuel
2004
AUT
KAUFMANN Christian
2004
AUT
LEGGETT Connor
2000
AUS
HEINE Oscar
2003
AUT
RAINER Thomas
2003
AUT
MARKSTEINER Felix
2002
AUT
LANZENBERGER Luca
1999
AUT
ZWISCHENBRUGGER Noel
2001
AUT
HONG Dongkwan
1995
KOR
OBERHAMBERGER Simon
2000
AUT
PROFANTER Santino
2001
AUT
GASSER Lukas
2001
AUT
GSTREIN Nicolas
2002
AUT
YAMAKOSHI Ryohei
1996
JPN
Did not finish 1st run
HAAS Matteo
2004
AUT
MONZ Johannes
2003
AUT
FOSSLAND Warner
2001
USA
NADERHIRN Quirin
2003
AUT
STOECKL Johannes
2004
AUT
JAGERSBERGER Sebastian
2004
AUT
HOERTNAGL Nico
2004
AUT
BOECK Niklas
2003
AUT
BAYER Moritz
2003
AUT
WALCH Martin-Luis
2003
AUT
WALSER Noah
2003
AUT
WAGNER Paul
2004
AUT
THORDARSON Georg Fannar
1999
ISL
WACHTER Simon
2004
AUT
WACHTER Lukas
2002
AUT
POELL Christoph
2003
AUT
STEINDL Tobias
2001
GER
ENDSTRASSER Felix
2003
AUT
PASSRUGGER Johannes
2003
AUT
HACKL David
2001
AUT
EISNER Jakob
2003
AUT
KIRCHEBNER Kevin
2002
AUT
GUEM Franz
2001
AUT
STARK Florian
2001
AUT
SEIDLER Ralph
2002
AUT
ISHII Tomoya
1989
JPN
WAKATSUKI Hayata
1999
JPN
GSTREIN Luca
2000
AUT
Disqualified 1st run
Did not start 1st run