official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
ESCANE Doriane
1999
FRA
1:40.11
71.40
2
GAUCHE Laura
1995
FRA
+0.02
71.67
3
CERUTTI Camille
1998
FRA
+0.47
77.78
4
LUGON MOULIN Laurine
2001
FRA
+0.54
78.74
5
CHEVRIER Marion
2001
FRA
+0.60
79.55
6
DAVID Candice
2000
FRA
+0.65
80.23
7
CHEVRIER Axelle
2001
FRA
+0.78
82.00
8
AVENIER BODION Lola
1999
FRA
+0.93
84.03
9
BRECHE Clarisse
2001
FRA
+1.22
87.97
10
HARO Carmen
1998
FRA
+1.28
88.79
11
MEYER Garance
2004
FRA
+1.38
90.15
12
ABOULY Lois
2001
FRA
+1.71
94.63
13
ORECCHIONI Paola
2003
FRA
+1.99
98.43
14
CHALAMEL Cleo
2002
FRA
+2.23
101.69
15
KAPFER Nadine
2000
GER
+2.33
103.05
16
NADLER Emma
2002
FRA
+2.36
103.46
16
BOITEUX Louna
2002
FRA
+2.36
103.46
18
SIMOND Pauline
2002
FRA
+2.39
103.87
19
HIRTL-STANGGASSINGER Katrin
1998
GER
+2.55
106.04
20
BERTHOLIN Lara
2001
FRA
+2.85
110.12
21
KERMER Antonia
2002
GER
+3.14
114.06
22
DAHON Alizee
2002
FRA
+3.20
114.87
23
PASLIER Esther
1997
FRA
+3.51
119.08
24
SOCQUET DAGOREAU Julia
2000
FRA
+3.96
125.20
25
ARBEZ Tess
1997
IRL
+3.97
125.33
26
JAY Marion
2003
FRA
+3.98
125.47
27
VANREUSEL Kim
1998
BEL
+4.02
126.01
28
GIRAUD Amelie
2003
FRA
+4.65
134.57
29
LAMBORAY Tea
2001
FRA
+4.70
135.25
30
MERLOZ Cloe
2003
FRA
+5.18
141.77
31
CAILL Ania Monica
1995
ROU
+5.57
147.07
32
CARROZ Leonie
2004
FRA
+5.62
147.75
33
AVOCAT Emelyne
2002
FRA
+5.64
148.02
34
CHALVIN Lou
2003
FRA
+6.04
153.45
35
MOUTON Clarisse
2003
FRA
+6.05
153.59
36
COLLE Lucie
2003
FRA
+6.09
154.13
37
MONNERET Charlotte
2004
FRA
+6.84
164.32
38
UBRUN Eliza
2000
FRA
+7.03
166.90
39
CONDAMINET Emma
2004
FRA
+7.38
171.66
40
BRAUD Lucie
2003
FRA
+7.46
172.74
41
LAUBERT Theoxane
1999
FRA
+7.61
174.78
42
AMARD Evane
2004
FRA
+8.17
182.39
43
OLLIER Marjolaine
2003
FRA
+8.47
186.47
44
COTTET DUMOULIN Aloise
2003
FRA
+10.27
210.92
45
LACREUSE Emma
2002
FRA
+11.24
224.10
46
SIMOND Margot
2004
FRA
+12.42
240.13
47
RENTEA Diana Andreea
2002
ROU
+14.05
262.27
48
JACKMAN Lucy
2004
GBR
+14.94
274.36
Did not finish 2nd run
JAY Manon
2003
FRA
DEBROUX Ambrune
2004
FRA
HEILMANN Enola
2003
FRA
GAUTHIER Lisa
2004
FRA
BOUDY Agathe
2004
FRA
NABOT Lucie
2001
FRA
VIAL Raphaelle
2003
FRA
DELOCHE Lila
2003
FRA
ROCHAS Luna
2002
FRA
DENIAU Noelyne
2003
FRA
SCHILLINGER Anna
2001
GER
ROUX Tifany
1997
FRA
SMADJA CLEMENT Karen
1999
FRA
Did not finish 1st run
Disqualified 1st run
Did not start 1st run