official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
JUNG Donghyun
1988
KOR
1:36.31
17.84
2
SASAKI Akira
1981
JPN
+1.03
25.65
3
MIKAMI Taiga
1998
JPN
+1.13
26.41
4
JUNG Minsik
1997
KOR
+1.41
28.53
5
JASICZEK Michal
1994
POL
+1.44
28.75
6
AIHARA Shiro
2001
JPN
+1.56
29.66
7
PARK Je-yun
1994
KOR
+1.66
30.42
8
SHIOIRI Takashi
1998
JPN
+1.94
32.54
9
HABDAS Piotr
1998
POL
+2.07
33.53
10
SATO Ryuma
1999
JPN
+2.22
34.67
11
KATAYAMA Ryoma
2003
JPN
+2.32
35.42
12
JASICZEK Jedrzej
1997
POL
+2.37
35.80
13
SATO Shintaro
1996
JPN
+2.45
36.41
14
KIRIKUBO Jinro
2002
JPN
+2.63
37.77
15
KAMADA Neo
2006
JPN
+2.64
37.85
16
HONG Dongkwan
1995
KOR
+2.74
38.61
17
SUZUKI Issei
2002
JPN
+2.92
39.97
18
NAOE Yusaku
2005
JPN
+3.25
42.47
19
KOYAMA Kei
2000
JPN
+3.36
43.31
20
SATO Reon
2005
JPN
+3.43
43.84
21
SATO Taiga
2001
JPN
+3.57
44.90
22
TAKAGI Togo
2001
JPN
+4.21
49.75
23
KUWABARA Taiyo
2002
JPN
+5.28
57.86
24
YOKOO Ren
2005
JPN
+5.74
61.35
25
JACKSON Alec
2005
NZL
+5.87
62.33
26
HARASAWA Kotaro
2004
JPN
+5.88
62.41
27
NOZAWA Yukimaru
2005
JPN
+5.93
62.79
28
OTSU Ayumu
2003
JPN
+6.41
66.43
29
OIKE Tomomi
2002
JPN
+7.20
72.41
30
NAKAMURA Takumi
2002
JPN
+7.26
72.87
31
ENDO Sanshiro
2003
JPN
+7.67
75.98
32
AOKI Rion
2002
JPN
+8.17
79.77
33
WATANABE Yamato
2003
JPN
+9.14
87.12
34
TSUNOO Kodai
2004
JPN
+9.56
90.30
35
NIIMURA Ryuji
2002
JPN
+9.74
91.67
36
CHAO Xinbo
2002
CHN
+10.64
98.49
37
YAMASHITA Kifu
2005
JPN
+10.75
99.32
38
LIU Xiaochen
2002
CHN
+11.12
102.13
39
ZHANG Yangming
1994
CHN
+11.60
105.76
40
TAKAHASHI Rikuto
2006
JPN
+11.72
106.67
41
AIZAWA Ren
2005
JPN
+12.13
109.78
42
KIM Joohyoun
2006
KOR
+12.71
114.18
43
MA Yiteng
2007
CHN
+13.86
122.89
Did not qualify for 2nd run
TUGSJARGAL Ankhbold
2006
MGL
OTGONBAYAR Usukh-Ireedui
2006
MGL
QIU Junnan
2004
CHN
ERDENECHULUUN Temuulen
2001
MGL
SHRESTHA Saphal Ram
1998
NEP
ZHAO Jianqing
2002
CHN
WANG Jisen
1996
CHN
SHANG Junyu
2007
CHN
WANG Shuai
2006
CHN
MAO Yukun
2002
CHN
SASAKI Taito
2006
JPN
TANG Shiyang
2005
CHN
LI Jiahao
2004
CHN
AHN Hyunchang
2005
KOR
MENG Qingze
2001
CHN
SUN Xinmiao
2004
CHN
SHIBASAKI Riku
2005
JPN
Did not finish 2nd run
LIU Juntong
2002
CHN
MIYAGI Ryosuke
2005
JPN
ISHIZUKA Motoki
2005
JPN
KUROIWA Tatsuki
2002
JPN
FUKASAWA Kosei
2004
JPN
NAGASAWA Soma
2004
JPN
HUR Dohyun
2005
KOR
TAKAHASHI Yoshinobu
2002
JPN
LEE Jae-Jun
2000
KOR
LOKMIC Emir
1997
BIH
ICHIMURA Shuto
2003
JPN
TRUNK Tamas
2003
HUN
ANTONIOU Ioannis
1995
GRE
SHIN Jeong-Woo
1999
KOR
KOYAMA Takayuki
2001
JPN
Disqualified 2nd run
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
LU Kin Pok
2007
HKG
MYANGAIBAATAR Manlaijav
2006
MGL
LI Jinyang
2004
CHN
WANG Rongtao
1999
CHN
WANG Liwei
1999
CHN
XU Mingfu
1997
CHN
WONG Chi Hao Lucas
2007
HKG
LIAN Jinhua
2001
CHN
FU Xuechao
2001
CHN
JIA Zhiran
2002
CHN
LIU Xiangqi
2005
CHN
VOUGIOUKAS Apostolos
2006
GRE
PARK Jun Woo
2004
KOR
KIM Sehyun
2006
KOR
TOMII Taiga
1998
JPN
YAMANAKA Arata
2002
JPN
Disqualified 1st run
Did not start 1st run