official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
KRANJEC Zan
1992
SLO
1:30.33
7.27
2
SPIK Jakob
1994
SLO
+0.41
10.54
3
EFIMOV Simon
1996
RUS
+1.11
16.12
4
GROSELJ Zan
1993
SLO
+1.26
17.31
5
ANDRIENKO Aleksander
1990
RUS
+1.34
17.95
6
DVORNIK Aljaz
1995
SLO
+1.60
20.02
7
KYUNG Sung-hyun
1990
KOR
+2.07
23.77
8
SHIMIZU Dai
1990
JPN
+3.11
32.06
9
MIYAMOTO Shinya
1992
JPN
+3.20
32.78
10
FEASEY Willis
1992
NZL
+4.11
40.03
11
RIABITCA Konstantin
1997
RUS
+4.29
41.46
12
SHIN Masanori
1993
JPN
+4.63
44.17
13
YAMAKOSHI Ryohei
1996
JPN
+5.14
48.24
14
GOTO Yushi
1997
JPN
+5.23
48.96
15
SIMARI BIRKNER Cristian Javier
1980
ARG
+7.13
64.10
16
JO Kwang-ho
1995
KOR
+7.47
66.81
17
BIRKNER Alexander
1998
USA
+7.82
69.60
18
MATSUMOTO Tatsuki
1996
JPN
+8.24
72.95
19
KOYAMA Kei
2000
JPN
+8.66
76.30
20
OHKOSHI Ryunosuke
1988
JPN
+9.11
79.88
21
KOYAMA Yohei
1998
JPN
+11.65
100.13
22
CHO Bum-Hee
2000
KOR
+13.29
113.20
23
GIM Kun-Hui
2000
KOR
+20.28
168.92
24
AN Hyo-Jun
1999
KOR
+27.13
223.52
Did not finish 2nd run
CHOI Min-seok
2000
KOR
KANG Chang-Yeon
1999
KOR
CARLSON Hunter
1998
USA
SHIN Jeong-Woo
1999
KOR
OK Youn-Sang
1998
KOR
BAE Jun-Woo
1998
KOR
YAMAKOSHI Takafumi
1997
JPN
LEE Jang-woo
1995
KOR
SMITH Warren Cummings
1992
EST
VERBEKE Tom
1997
BEL
ALEKHIN Nikita
1998
RUS
SHIOIRI Takashi
1998
JPN
SEINO Koyu
1993
JPN
YUKI Tomohiro
1991
JPN
LEE Han-Hee
1997
KOR
BARWOOD Adam
1992
NZL
ULYANOV Dmitrij
1983
RUS
KAKIZAKI Yumenosuke
1995
JPN
SATO Shintaro
1996
JPN
KIM Hyeon-tae
1990
KOR
PYASIK Evgenij
1993
RUS
NOVIKOV Vladislav
1993
RUS
PARK Je-yun
1994
KOR
Disqualified 2nd run
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
KIM Byeong-Cheol
2000
KOR
PARK Chan-Woo
2000
KOR
XU Mingfu
1997
CHN
JANG Jae-Young
1999
KOR
WANG Liwei
1999
CHN
ZHANG Xiaosong
1997
CHN
KWON Ki-Yun
1998
KOR
KIM Sung-Jun
1997
KOR
LEE Jae-Jun
2000
KOR
HAN Se-hyeon
1996
KOR
ZHANG Yangming
1994
CHN
BYEON Jin-hwan
1996
KOR
WANG Yu
1994
CHN
SUGAWARA Yasutaka
1996
JPN
LEE Jeong-jae
1994
KOR
YOON Jong-seok
1993
KOR
VORONOV Aleksandr
1997
RUS
PRIELOZNY Matej
1997
SVK
CHOI Chang-hyun
1994
KOR
YAHATA Yuzuki
1999
JPN
WAKATSUKI Hayata
1999
JPN
MAJOR Billy
1996
GBR
DRUGOV Yuriy
1995
RUS
TAYLOR Laurie
1996
GBR
SULLIVAN Bridger
1995
USA
TAKEDA Kazumasa
1994
JPN
YOKOYAMA Ryutaro
1997
JPN
FUKASE Satoshi
1996
JPN
FALAT Matej
1993
SVK
KONO Kyosuke
1991
JPN
FUJIHARA Sota
1994
JPN
JUNG Min-Sik
1997
KOR
MITSUI Kyohei
1993
JPN
KIM Hyeon-soo
1995
KOR
HONG Dong-kwan
1995
KOR
TRIKHICHEV Pavel
1992
RUS
Disqualified 1st run
Did not start 1st run