official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
BISCHOF Martin
1991
AUT
1:38,36
13.47
2
GEORGIEV Georgi
1987
BUL
+1.06
20.15
3
GROSELJ Zan
1993
SLO
+1.12
20.53
4
BRIGOVIC Sebastian
1992
CRO
+1.27
21.48
5
KARELLY Manuel
1993
AUT
+2.08
26.58
6
GASPERIN Timi
1990
SLO
+2.15
27.02
7
RASCHNER Dominik
1994
AUT
+2.68
30.36
8
HETTEGGER Thomas
1994
AUT
+2.77
30.93
9
BARWOOD Adam
1992
NZL
+3.02
32.51
10
NEUHAUSER David
1993
AUT
+3.04
32.63
11
BINDERITSCH Bernhard
1994
AUT
+3.05
32.70
12
POELZGUTTER Benjamin
1990
AUT
+3.07
32.82
13
VUKELIC Leo
1993
CRO
+3.42
35.03
14
PITTERLE Martin
1995
AUT
+3.50
35.53
15
LAHNSTEINER Maximilian
1996
AUT
+3.59
36.10
16
BREZNIK Jan
1993
SLO
+3.65
36.48
17
MLINSEK Filip
1988
SLO
+4.12
39.44
18
FRANZ Werner Jun.
1994
AUT
+4.55
42.15
19
DUERAGER Matthaeus
1994
AUT
+4.90
44.36
20
SARNITZ Philipp
1992
AUT
+5.44
47.76
21
HOFSTAEDTER Mathias
1992
AUT
+6.12
52.05
22
SAMS Johannes
1995
AUT
+7.32
59.61
23
BRUNNER Kevin
1994
AUT
+7.85
62.95
24
NOCKER Clemens
1996
AUT
+9.03
70.39
25
GREIL Elias
1994
AUT
+9.45
73.04
26
GUGGANIG Michael
1995
AUT
+9.96
76.25
27
PFLUG Florian
1996
AUT
+34.02
227.91
Did not finish 2nd run
BOKOR Balwin
1996
AUT
STUECKLBERGER Martin
1996
AUT
CHRAPEK Adam
1993
POL
RIEDMANN Daniel
1996
AUT
SCHEUCHENPFLUG Martin
1996
AUT
HOFSTAEDTER Christoph
1995
AUT
GELASHVILI Jaba
1993
GEO
RAGGINGER Christian
1993
AUT
RAZUS Martin
1989
SVK
GEIER Gerald
1993
AUT
CALOVINI Mathias
1992
AUT
MOLLIN Bart
1981
BEL
COUSINEAU Julien
1981
CAN
READ Erik
1991
CAN
HIRSCHBUEHL Christian
1990
AUT
RYDING David
1986
GBR
DIGRUBER Marc
1988
AUT
BRENNSTEINER Stefan
1991
AUT
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
HAHN Thomas
1996
AUT
BRANDSTETTER Markus
1996
AUT
LEITNER Johannes
1996
AUT
SCHREDER Jonathan
1992
AUT
RESCH Cajetan
1996
GER
BAURECHT Markus
1994
AUT
SENDLHOFER Lukas
1996
AUT
ROBERTSON Sam
1993
AUS
WINKLER Manuel
1995
AUT
DRACK Fabian
1995
AUT
KREUZWIESER Andreas
1994
AUT
NEPRAUNIG Alexander
1995
AUT
STEGMANN Maximilian
1994
GER
ZAECHLING Florian
1995
AUT
RAHM Michael
1995
AUT
BABINSKY Stefan
1996
AUT
RICHTER Fabian
1994
AUT
PREYMANN Clemens
1991
AUT
DUJAKOVIC Slaven
1995
AUT
WIMMLER Maximillian
1994
AUT
ERLER Tobias
1995
AUT
EBNER Josef
1994
AUT
GRUBER David
1992
AUT
FEASEY Willis
1992
NZL
JENEWEIN Kevin
1993
AUT
GRUBER Christof
1995
AUT
FIEDLER Florian
1992
AUT
STUERZ Elias
1994
AUT
KOELL Alexander
1990
SWE
KEJZAR Rok
1993
SLO
LENGAUER-STOCKNER Hannes
1993
AUT
KAINER Helmut
1993
AUT
CHONGAROV Nikola
1989
BUL
PRISADOV Stefan
1990
BUL
JOHANSEN Truls
1989
NOR
KRAUTSCHNEIDER Thomas
1992
AUT
ZAITSOFF Sasha
1990
CAN
Disqualified 1st run
Did not start 1st run