official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
ZEIRINGER Fabian
1996
AUT
1:49.43
11.51
2
DVORNIK Aljaz
1995
SLO
+0.13
12.38
3
SCHRAGL Stefan
1999
AUT
+0.95
17.85
4
PERTL Adrian
1996
AUT
+1.16
19.25
5
OPETNIK Moritz
1998
AUT
+1.18
19.38
6
DORNAUER Armin
2000
AUT
+1.33
20.38
7
DORNER Thomas
1998
AUT
+1.94
24.45
8
VOROBEV Denis
1997
RUS
+1.99
24.79
9
LEITGEB Richard
1994
AUT
+2.05
25.19
10
CAS Jure
1994
SLO
+2.19
26.12
11
MEKLAU Andreas
1997
AUT
+2.37
27.32
12
GRAMSHAMMER Mario
1999
AUT
+2.85
30.52
13
RIEDERER Raphael
2001
AUT
+3.26
33.26
14
DORN Carlo
1998
GER
+3.35
33.86
15
BARKOV Daniil
2000
RUS
+3.47
34.66
16
BAUER Manuel
2000
AUT
+3.71
36.26
17
KREILHUBER Severin
1999
AUT
+3.81
36.93
18
HOFSTAEDTER Christoph
1995
AUT
+4.39
40.80
19
RUDIGIER Peter
1999
AUT
+4.81
43.60
20
BUSTA Julian
1997
AUT
+4.98
44.73
21
DVORNIK Jaka
1997
SLO
+5.28
46.73
22
BOLZ Jonas
1999
GER
+5.67
49.33
23
WIESER Vincent
2002
AUT
+6.61
55.60
24
RONNER Jan
2000
AUT
+7.15
59.21
25
INNES Iain
1998
GBR
+7.66
62.61
26
PUTZ Michael
2001
AUT
+8.32
67.01
27
FLEISCHMANN Matteo
2002
AUT
+11.27
86.69
28
BERGER Michael
2002
AUT
+11.62
89.03
29
SCHEINHART Kilian
2002
AUT
+14.76
109.97
30
LIU Juntong
2002
CHN
+24.67
176.08
31
MULATI Akezhuoli
1998
CHN
+27.62
195.76
32
GLUECK Gerald
1954
AUT
+1:08.94
471.40
Did not finish 2nd run
WANG Jisen
1996
CHN
ZURL Alexander
2002
AUT
KASTELIC Aljaz
2000
SLO
RUDROFF Gabriel Wolfgang
2002
RUS
GRUBER Simon
2002
AUT
SCHUBERT Alexander
2001
AUT
REICHENBACH Fabian
2001
AUT
PICHLER Rupert
1999
AUT
BACHLER Fabian
2001
AUT
STROMMINGER Marc
2001
AUT
SEIDLER Ralph
2002
AUT
KREUZWIESER Andreas
1994
AUT
BARTOLOME Alexander
2001
AUT
KOTHGASSER Pirmin
2001
AUT
BREITFUSS Maximilian
1999
AUT
GASSER Lukas
2001
AUT
EICHBERGER Stefan
2000
AUT
ROSA Antonio
2000
AUT
KASHINTCEV Artem
1999
RUS
GAHR Lukas
1999
AUT
OBERHAMBERGER Simon
2000
AUT
ZIROVNIK Zak
1999
SLO
GSTREIN Luca
2000
AUT
MEISSL Christoph
2000
AUT
NAIRZ Gabriel
1999
AUT
OVCHINNIKOV Aleksey
1997
RUS
SENCAR Dusan
1996
SLO
RUELAND Simon
1997
AUT
Did not finish 1st run
MIEDL-RISSNER Jonas
2002
AUT
BENEDER Yao
2002
AUT
WEGERER Claudio
2002
AUT
FRANK Maximilian
2002
AUT
THURNER Markus
2001
AUT
KOCH Florian
2001
AUT
BERGER Stefan
2000
AUT
SAGMEISTER Felix
2001
AUT
EBERL Florian
1999
AUT
GRATZER Daniel
2001
AUT
MIDDLETON Fraser
1998
GBR
GRASSER Julian
1999
AUT
KEJVAL Martin
1995
CZE
SOMWEBER Andre
1998
AUT
SCHENNACH Alexander
1999
AUT
ANNEWANTER Manuel
1995
AUT
FEURSTEIN Patrick
1996
AUT
WALCH Magnus
1992
AUT
Disqualified 1st run
Did not start 1st run