official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
KOLEGA Elias
1996
CRO
1:13.81
23.24
2
DAVIES Oliver
1997
GBR
+1.74
40.21
3
KRSMANOVIC Luka
1997
CRO
+1.77
40.51
4
SKORNSCHEK Robin
1998
AUT
+2.26
45.29
5
TAYLOR Laurie
1996
GBR
+2.30
45.68
6
VUKELIC William
1998
CRO
+2.84
50.94
7
HABDAS Piotr
1998
POL
+3.58
58.16
8
LINGG Michael
1997
AUT
+4.18
64.01
9
NORRIS Kieran
1995
IRL
+4.45
66.65
10
RUDIGIER Peter
1999
AUT
+5.16
73.57
11
LEREDE Andrea
1997
ITA
+5.41
76.01
12
PELTOLA Olli
1998
FIN
+5.42
76.11
13
COATES Theodore
1999
AUS
+5.57
77.57
14
ZAVECKAS Rokas
1996
LTU
+5.80
79.82
15
MIDDLETON Fraser
1998
GBR
+5.95
81.28
16
KOTWICA Dawid
1999
POL
+7.05
92.01
17
SHCHERBAKOVSKIY Nikita
1999
ISR
+7.28
94.25
18
EATON Oliver
1996
GBR
+7.33
94.74
19
TODD-SAUNDERS Samuel
1996
GBR
+8.26
103.81
20
DEVILLET Tim
1999
BEL
+8.60
107.13
21
FARREN Rory
1998
GBR
+8.67
107.81
22
DEIGHTON Toby
1999
GBR
+11.94
139.71
23
GARVIE Scott
1996
GBR
+12.43
144.49
24
FARR Oliver
1995
GBR
+13.44
154.34
25
NOVOTNY Lukas
1999
CZE
+15.22
171.71
26
O NEILL Jack
1999
GBR
+16.73
186.44
27
WILSON Connor
1996
RSA
+16.78
186.93
28
CARSON Samuel
1999
GBR
+18.21
200.87
29
ROSS Lyle
1999
GBR
+18.22
200.97
30
WAITT Stuart
1999
GBR
+21.90
236.87
31
GASH Morgan
1999
GBR
+22.27
240.48
32
ATTARD Oliver
1999
GBR
+23.40
251.50
33
BETTS Izaac
1997
NZL
+25.66
273.55
34
REDDING-MCFADDEN Lorcan
1999
GBR
+26.05
277.35
35
FITZGERALD George
1999
NZL
+26.23
279.11
36
HALLETT Jacob
1999
GBR
+29.47
310.71
Did not finish 2nd run
STORER James
1998
GBR
MYRSEP FRANCE Nicholas
1998
GBR
BRUNO Benjamin
1999
GBR
BREESE Nathan
1999
GBR
MORGAN Jonathan
1999
GBR
SHAW Benjamin
1999
GBR
COWAN Kyle
1999
GBR
CHAPMAN Lloyd
1999
GBR
LODER Edward
1999
GBR
RICHTER Christian
1998
CZE
ANSELMI Benjamin
1998
IRL
CHRISTEY David
1999
GBR
WOOD Edmund
1999
GBR
BARTON Daniel
1998
GBR
JURICA Tomas
1998
CZE
KUCHIN Zakhar
1997
KAZ
MEALEY Jake
1998
CAN
FELLOWS Jordan
1997
GBR
LAHAYE Eric
1999
BEL
GARRICK Hamish
1996
NZL
WECHSELBERGER Mathias
1997
AUT
EMRIC Eman
1996
BIH
HENDERSON Paul
1995
GBR
BUSTA Julian
1997
AUT
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
FROST Joshua
1998
GBR
MACPHERSON Stuart
1998
GBR
GOODRIDGE Rory
1998
GBR
STUART Oliver
1999
GBR
HUPPACH Declan
1999
GBR
WALKER-MORETTI Ralph
1998
GBR
KONDRATEV Nikita
1999
KGZ
DIXON Rory
1999
GBR
WHITE Alex
1997
GBR
BUCHAN Scott
1999
GBR
BUCHAN Fraser
1997
GBR
LOEFFEN-GALLAGHER Ben
1997
NZL
REBERT Ethan
1998
GBR
DAVIS George
1995
GBR
KICK Euan
1997
GBR
DICKSON SOMMERS Rodolfo Roberto
1997
MEX
VERBEKE Tom
1997
BEL
POTH Robert
1997
GBR
BAGGIO Max
1995
GBR
Disqualified 1st run
Did not start 1st run