official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
BRUDEVOLL Bjoern
1997
NOR
1:27.51
24.68
2
SOLBAKKEN Mikkel
1999
NOR
+0.36
27.68
3
MUHLEN-SCHULTE Louis
1998
AUS
+0.58
29.52
4
GORI Francesco
1997
ITA
+0.76
31.02
5
SOLHEIM Aage
1996
NOR
+0.91
32.27
6
PUCKETT Cooper
2003
USA
+2.11
42.28
7
FAUSA Louis Gustav
2000
NOR
+2.55
45.95
8
YATES Dawson
2000
CAN
+2.59
46.29
9
SHARP Keegan
1997
CAN
+2.61
46.45
10
SOETAERT Michael
1996
CAN
+2.72
47.37
11
PALMQUIST Camden
2003
USA
+3.07
50.29
12
BAMBER Moro
2001
USA
+3.08
50.37
13
BERVY Max
2000
USA
+3.09
50.46
14
COLTIER Alexandre
1996
FRA
+3.33
52.46
15
VOELLO Gustav Rosberg
1999
NOR
+3.37
52.79
16
WORRELL Zane
2001
USA
+3.46
53.54
17
NILSEN Didrik Langmoen
1996
NOR
+3.53
54.13
18
DALMALM Gustav
1999
SWE
+3.54
54.21
19
HAKOSHIMA Henry
1998
USA
+3.59
54.63
20
BIRKNER Alexander
1998
USA
+4.28
60.38
21
POULTER Jay
2003
USA
+5.22
68.22
22
DERWIN Colbey
1997
NZL
+5.32
69.06
23
NGUYEN Louis
1999
USA
+5.99
74.65
24
PERKINS Tanner
2001
USA
+7.55
87.66
25
KIRWOOD Nick
2004
USA
+7.67
88.66
26
REICH Jack
2002
USA
+7.83
90.00
27
BATHUM Blake
2000
USA
+7.96
91.08
28
GRANT Tanner
2003
USA
+8.75
97.67
29
HARRISON J Bridger
2001
USA
+9.02
99.92
30
OWENS Cam
2002
USA
+9.30
102.26
31
HOLM Fletcher
2002
USA
+9.65
105.18
32
SNYDER Charlie
2002
USA
+13.16
134.46
33
KELSEY Sky
1997
USA
+15.15
151.06
34
PALMER Wyatt
2000
USA
+18.02
175.00
35
PIGUILLEM Sergi
1999
ESP
+20.25
193.60
36
CASHMORE William
2001
NZL
+31.10
284.11
Did not finish 2nd run
KOHLHOFER Sebastian
2004
USA
SHELDRAKE Tucker
2002
USA
HERHUSKY Ryan
2003
USA
MILLER Asa
2000
PHI
CROCE Owen
2002
USA
NOLAN Alec
2002
USA
PETKOVIC Konstantin
2000
CAN
FLANIGAN Bode
2002
USA
SMITH Cam
2001
USA
MIKKELSON Zachary
1998
USA
VINTER Zak
1998
GBR
RYAN Bobby
1999
USA
PHILP Huston
1997
CAN
SEYMOUR Chase
2000
USA
HEAYDON Henry
2001
AUS
ARENE Martin
1996
FRA
PUCKETT Cole
2000
USA
MJELDE Joachim
1999
NOR
SANDERBERG Olav Engelhardt
1997
NOR
FOREJTEK Filip
1997
CZE
BIRKNER DE MIGUEL Tomas
1997
ARG
Did not finish 1st run
PLANK Emil
2004
GER
FLAHERTY William C.
2004
PUR
PACKER Samuel
2003
USA
POWELL Appollo
2003
USA
BARNWELL Gunnar
2001
USA
TURNER Teagan
2003
USA
KAGAN Kyle
2001
USA
SNYDER Will
1998
USA
MOLESKY Daniel
2001
CAN
PARYS Maxx
2002
USA
EID Hunter
2001
USA
HALL Wyatt
2002
USA
WILSON Matthew
1998
USA
LARIMER Max
2001
USA
LANE Tristan
1998
USA
DUNN Logan
2001
CAN
NORMANNSETH Wilhelm
2000
NOR
RIEMENSCHNEIDER Noah
2001
USA
LANE Colby
1996
USA
Did not start 1st run