official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
SEGER Riley
1997
CAN
2:04.44
13.64
2
BORGNAES Christian
1996
AUT
+0.17
15.02
3
HAUGEN Per Torstein
1994
NOR
+1.21
23.46
4
LEHTO Elian
2000
FIN
+1.34
24.52
5
KIENREICH Julian
1996
AUT
+1.55
26.22
6
SJOBERG Marlon
1997
FIN
+1.58
26.46
7
OPETNIK Moritz
1998
AUT
+1.63
26.87
8
STURM Joshua
2001
AUT
+1.81
28.33
9
PLOIER Andreas
1997
AUT
+2.62
34.90
10
HEGELE Georg
1996
GER
+2.82
36.53
11
INNES Iain
1998
GBR
+2.84
36.69
12
MORSE Sam
1996
USA
+2.99
37.91
13
MOYNIHAN Nicholas
1994
GBR
+3.30
40.42
14
SCOTT Alec
1997
AUS
+3.31
40.51
15
BUSTA Julian
1997
AUT
+3.65
43.26
16
CASSELMAN Jamie
2000
CAN
+3.72
43.83
17
OBAUER Gotthard
1996
AUT
+3.78
44.32
18
VONIER Paul
2000
AUT
+4.70
51.79
19
FEURSTEIN Lukas
2001
AUT
+4.75
52.19
20
TUONONEN Henry
1997
FIN
+4.77
52.36
21
MCCORMACK Declan
1999
CAN
+5.07
54.79
22
SCHMIDT Alexander
1999
AUT
+5.08
54.87
23
GAGLIANO David
2001
AUT
+6.06
62.83
24
STARK Florian
2001
AUT
+6.21
64.04
25
VON DER THANNEN Raphael
1999
AUT
+6.23
64.20
26
KERANEN Emil
1999
FIN
+7.07
71.02
27
PRAMSTALLER Kilian
2002
AUT
+7.69
76.05
28
BRANDT Moritz
2000
AUT
+9.33
89.37
29
OBERLECHNER Daniel
2002
AUT
+9.41
90.01
30
KIRCHEBNER Kevin
2002
AUT
+11.44
106.49
31
SCHIESTL Markus
2002
AUT
+12.35
113.88
32
HOFER Nicolas Leo
2002
AUT
+15.47
139.20
Did not finish 2nd run
LOSS Daniels
2000
LAT
HUETER Jonas
2001
AUT
PRACHENSKY Lucas
2002
AUT
PERSCHLER Lukas
1999
AUT
RIEDMANN Nicolas
2001
AUT
GRAMSHAMMER Mario
1999
AUT
BAUMGARTNER Dennis
2000
AUT
SOMWEBER Andre
1998
AUT
TRAPL Sebastian
2000
AUT
ROSSUM VAN Max
1998
NED
MOSESOV Gleb
1998
RUS
KANKKUNEN Sampo
1998
FIN
PIIRAINEN Joona
1998
FIN
FARROW Tanner
1993
USA
DUPRATT Samuel
1993
USA
LAIDLAW Harry
1996
AUS
JORDAN Asher
1999
CAN
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
KEPPELMUELLER Simon
2002
AUT
WACHTER Lukas
2002
AUT
HOERL Daniel
1999
AUT
KLAMMER Fabian
2002
AUT
MARKSTEINER Felix
2002
AUT
GOENITZER Patrick
2000
AUT
GSTREIN Nicolas
2002
AUT
PFURTSCHELLER David
2001
AUT
GUEM Franz
2001
AUT
POELL Marco
2000
AUT
GRIESSER Benedikt
2000
AUT
EBERL Florian
1999
AUT
MAIR Pascal
2000
AUT
SCHENNACH Alexander
1999
AUT
NAIRZ Gabriel
1999
AUT
LESSARD Raphael
2001
CAN
POMBERGER Alexander
1995
AUT
SPIEGL Michael
1997
AUT
KREILHUBER Severin
1999
AUT
WALDER Sebastian
1997
AUT
SCHUSTER Michael
1998
AUT
SCHRAGL Stefan
1999
AUT
Disqualified 1st run
Did not start 1st run