official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
ESPOSITO Ninon
1996
FRA
1:35.12
22.83
2
BANCORA Salome
1993
ARG
+2.60
42.51
3
GASTALDI Nicol
1990
ARG
+2.86
44.48
4
NELLES Mathilde
1997
BEL
+3.32
47.96
5
IMPERIALE Federica
1998
ITA
+3.50
49.32
6
BONNEFOY Hemis
1999
FRA
+3.75
51.22
7
BAUDIN Elisa
1998
FRA
+4.23
54.85
8
GUILBERT Elise
1998
FRA
+4.27
55.15
9
ANTONSEN Charlotte
1997
FRA
+4.78
59.01
10
HARO Carmen
1998
FRA
+4.89
59.84
11
AVENIER Lola
1999
FRA
+5.31
63.02
12
FAUQUET Camille
1999
FRA
+6.45
71.65
13
DIAS Camille
1996
POR
+9.94
98.07
14
BAUD Coralie
1999
FRA
+10.02
98.68
15
PALLAFRAY Tesse
1998
FRA
+10.51
102.38
16
PENASA Schonna
1999
FRA
+10.62
103.22
17
DUVILLARD Laura
1998
FRA
+10.88
105.18
18
GATTAZ Lucie
1999
FRA
+10.93
105.56
19
DUVILLARD Noa
1999
FRA
+11.01
106.17
20
MARTIN Lucie
1998
FRA
+12.06
114.12
21
BIBOLLET Marie
1999
FRA
+12.20
115.18
22
AUDISIO Lisa
1999
ITA
+12.26
115.63
23
LUCIANAZ Margot
1999
FRA
+13.53
125.24
24
COLTIER Anne Clemence
1994
FRA
+13.90
128.04
25
LEYNAUD Anouk
1998
FRA
+15.01
136.45
26
CALVO Noemie
1999
FRA
+15.06
136.82
27
NOEL Mathilde
1999
FRA
+17.36
154.23
28
DUVERNOIS Manon
1999
FRA
+18.17
160.37
29
DILWORTH Lucinda
1998
GBR
+18.56
163.32
30
SALLES Perrine
1999
FRA
+19.47
170.21
31
RAMBAUD Frederique
1997
FRA
+21.96
189.05
32
PILLOUD Marie Ellen claire
1999
SUI
+23.31
199.27
33
PIROUX Camille
1994
FRA
+26.36
222.36
34
RAVELLO Martina
1999
ITA
+38.07
311.00
Did not finish 2nd run
Did not finish 1st run
DUGOURGEOT Aloise
1996
FRA
MEYRONIN Lea
1999
FRA
COULET Estelle
1998
FRA
CUNDALE Maria
1999
FRA
ALRAN Charlotte
1998
FRA
COULET Arielle
1999
FRA
LEROY Juliette
1999
FRA
FONTAINE Solange
1998
FRA
GAMBERT Aurelie
1994
FRA
DE BENEDITTIS Chloe
1996
FRA
DUVILLARD Nell
1999
FRA
LIEGME Lola Eva
1999
SUI
VAN DIJCK Lauke
1997
BEL
PEARSON Ines
1999
FRA
BRETTON Cyrielle
1999
FRA
BEZIER GESBERT Naomi
1996
FRA
ZECCHINI Rebecca
1998
ITA
HOUKMI Sara
1999
ITA
FORESTIER Fiona
1997
FRA
FERRAND Andie
1998
FRA
STELMACH Zofia
1996
POL
LEYNAUD Ines
1998
FRA
PELLIER Julia
1998
FRA
ZULAUF Emma
1998
SUI
SCHAER Julie
1999
SUI
MICHAUD Julie
1999
FRA
ARNAUD Julie
1997
FRA
CAILL Andra Corinne
1997
ROU
MICELI Martina
1997
ITA
JULLIAND Eloise
1993
FRA
NEYRINCK Camille
1998
FRA
MOOSER Naomi
1996
SUI
RITCHIE Nicole
1995
GBR
GENET Fostine
1998
FRA
NICASTRO Claudia
1997
ITA
Disqualified 1st run
Did not start 1st run