official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
POHJOLAINEN Rosa
2003
FIN
1:46.29
29.01
2
SAHLIN Emma
2002
SWE
+0.67
33.61
3
LARSSON NATHHORST Hanna
2001
SWE
+2.15
43.78
4
BAUER Alexandra
1998
SWE
+2.43
45.70
5
FALKSETE Ylva Tone
2000
NOR
+2.77
48.03
6
SCHWALBE Alexandra
2000
SWE
+3.80
55.11
7
OLSEN Sofie Aam
2001
NOR
+4.62
60.74
8
KANDELL Tilde
2001
SWE
+5.08
63.90
9
BRUVOLL Trine
2000
NOR
+5.46
66.51
10
LIDBERG Anna
1995
SWE
+5.77
68.64
11
LINDSTROEM Ebba
2002
SWE
+5.80
68.84
12
KLING ANDERSSON Ebba
2000
SWE
+6.58
74.20
13
EKSTROEM Lisa
2003
SWE
+7.06
77.50
14
LINDSTOEL Tinna Jagge
2001
NOR
+7.72
82.03
15
RODLING SWANBERG Stella
2003
SWE
+8.32
86.15
16
STROEMSTEDT Ella-Carolina
2002
SWE
+9.21
92.26
17
EDVINSSON Klara
2003
SWE
+9.50
94.26
18
WESTLUND Ellen
2002
SWE
+11.73
109.57
19
FALK Regina
2002
SWE
+11.96
111.15
20
RYLANDER Ebba
2003
SWE
+13.18
119.53
21
HANSSON Mathilda
2002
SWE
+13.25
120.01
22
AAKERSTROEM Sara
2002
SWE
+13.48
121.59
23
ALFREDSON Lovisa
2002
SWE
+17.12
146.59
24
HARILA Alva
2003
SWE
+17.15
146.80
Did not finish 2nd run
GRAN Dorotea
2003
SWE
BOWALL Ida
2002
SWE
LUNDHOLM Lina
2003
SWE
SELLSTEDT Louise
2002
SWE
FROELANDER Florentina
2000
SWE
HJALMARS Sanna
2000
SWE
STROEMBERG Wilma
2003
SWE
GRANHOLM Stina
2000
SWE
CARLSTROEM Isa
2002
SWE
PELLEGRINI Saga
2003
SWE
AARSJOE Maja
2002
SWE
LUNDEN Moa
2000
SWE
LILJENBORG Lova
2002
SWE
AARSJOE Ebba
2001
SWE
PETTERSON Elin
2000
SWE
CANDERT Ida
2001
SWE
SATO Hilde Iren
1998
NOR
BERGMAN Linnea
1999
SWE
ROBERT Ellen
2001
SWE
FREDRICSSON Evelina
1999
SWE
Did not finish 1st run
FREDRIKSSON Ella
2003
SWE
SJOELIN Isabel
2003
SWE
OLERS Wilma
2003
SWE
BERGLUND Ida
2001
SWE
KAMPH Olivia
2003
SWE
SVENINGSSON Lovisaa
2001
SWE
KVIST Siri
2003
SWE
FORSBERG Marceline
2003
SWE
IMMONEN Nathalie
2003
SWE
DAHLQUIST Ester
2003
SWE
BAECKFORS Odessa
2000
SWE
SANNICOLO Amanda
2003
SWE
CASSANO Alexandra
2000
SWE
STEINWALL Kajsa
2002
SWE
LOVEN Clara
2003
SWE
GUSTAFSSON Isabelle
2003
SWE
WESTIN Emilia
2003
SWE
HAGSTROEM Alicia
2003
SWE
OEHMAN Rebecka
2002
SWE
NORDLUND Smilla
2002
SWE
AMREN Clara
2002
SWE
SANDVIN Ada
2003
NOR
TENGAA Ada
2001
SWE
LUNDQUIST Moa
2001
SWE
NORDIN Tindra
2003
SWE
SOEDERBERG Cajsa
2003
SWE
NORDVIK Victoria
2002
NOR
HALVARSSON Grete
2002
SWE
AHLENIUS Linn
2000
SWE
ALENIUS Tova
2000
SWE
LUNDEN Lova
2003
SWE
SVENINGSSON Filippa
1999
SWE
RYBERG Moa
2000
SWE
STAM Nora
2001
SWE
RUDH Elin
2001
SWE
PETTERSSON Josefin
2000
SWE
LUND Thea
2001
SWE
ANDERSSON Madeleine
2001
SWE
SAKS Clara
2001
SWE
DAHLIN Ronja
2002
SWE
EKSTROEM Ebba
2001
SWE
JONSSON Emma-Stina
2003
SWE
THORWID Alice
1999
SWE
LOFT Celine
2002
SWE
MERISALO Heidi
1999
FIN
PERSSON Klara
2001
SWE
LARSSON Alice
2000
SWE
AANDAL Marthe Toesse
1999
NOR
OEGREN Moa
2000
SWE
WALLIN Alva
2001
SWE
VUORI Jenny
2001
FIN
BOSTROEM MUSSENER Moa
2001
SWE
EDVINSSON Matilda
1999
SWE
MARTELLEUR Hedda
2001
SWE
RYNLID Lina
2000
SWE
Did not start 1st run