official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
BREU Raffael
1994
GER
2:11.53
16.83
2
CHRAPEK Adam
1993
POL
+0.40
19.81
3
WALCH Linus
1994
AUT
+0.81
22.87
4
BERGER Kristoffer
1993
NOR
+1.37
27.04
5
DUPRATT Samuel
1993
USA
+2.13
32.70
6
PHILP Huston
1997
CAN
+2.35
34.34
7
WAHL Mikkel K.
1996
NOR
+2.86
38.14
8
SPROCK Ty
1995
USA
+3.17
40.45
9
LANE Tristan
1998
USA
+3.88
45.74
10
MILLER Max
2001
USA
+4.01
46.71
11
HAFERMAN Eric
1994
USA
+4.12
47.53
12
CASHMAN Jordan
1997
USA
+5.17
55.35
13
HAKOSHIMA Henry
1998
USA
+7.05
69.36
14
SHEA Steve
1999
USA
+7.09
69.66
15
MICHAEL Liam
1999
AUS
+7.33
71.44
16
CALVIN Barrett
2000
USA
+7.68
74.05
17
VAN VUUREN Arie
1997
GBR
+7.87
75.47
18
NORTON Payton
2000
USA
+7.96
76.14
19
PARAZETTE Holden
2000
USA
+7.98
76.29
20
TERJESON Hayden
1999
USA
+8.35
79.04
21
LAMB Charlie
1999
USA
+8.48
80.01
22
NODDINGS Max
2000
USA
+8.81
82.47
23
RODARTE Luke
1998
USA
+8.86
82.84
24
DAVENPORT Luke
2000
USA
+8.91
83.22
25
HARRISON J Bridger
2001
USA
+9.12
84.78
26
BLACKBURN Jake
2000
USA
+10.29
93.50
27
JENDREZAK Carter
2000
USA
+11.10
99.53
28
REGELBRUGGE Charlie
2001
USA
+11.20
100.28
29
CHAFFEE Jordan
1999
USA
+11.34
101.32
30
DRAKE Jacob
1999
USA
+12.02
106.39
31
CARLSON Hunter
1998
USA
+12.25
108.10
32
SWALLOW Dalton
2001
USA
+13.07
114.21
33
BRAZEROL Dominik
1997
USA
+14.31
123.45
34
BENDER Timothy
1999
USA
+14.42
124.27
35
SNYDER Bennett
2001
USA
+14.49
124.79
36
CARTER Trent
2001
USA
+15.04
128.89
37
ANDERSON Lachlan
1999
USA
+15.22
130.23
38
EISEN Erik
2000
USA
+15.80
134.55
39
CASHMAN Noah
2001
USA
+16.03
136.27
40
AMON-FRANCESCHI Bruno
2001
USA
+16.21
137.61
41
WALSH Tommy
2001
USA
+17.27
145.50
42
KATO Hizuki
2001
USA
+17.59
147.89
43
TESLAA Tommy
2001
USA
+17.95
150.57
44
MILLER Jeffrey
1999
USA
+18.34
153.48
45
CLEARY Noah
2000
USA
+19.08
158.99
46
BLEIL Jake
2001
USA
+19.89
165.03
47
DAN Andrei
2001
USA
+29.94
239.91
Did not finish 2nd run
ALLEN Luke
2000
USA
MATTESON Cole
2001
USA
FRIEDMAN Ned
2001
USA
CARAVELLI Kevin
1999
USA
SMALLHOUSE Matthew
2001
USA
WINGARD Drew
2001
USA
LEININGER Noah
1999
USA
FELGAR Casey
2000
USA
WRIGHT Spencer
1999
USA
RUDDICK John Ashlay
1997
USA
PRETTI Winston
1999
USA
BOCOCK Scott
2000
USA
BLACKBURN John
1998
USA
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
KANTER Benjamin
2001
USA
BARNWELL Gunnar
2001
USA
IACOBELLI Cooper
2001
USA
DALTON Luc
2001
USA
VENEZIAN Max
2000
CHI
LEVINE Samuel
2001
USA
FIVEASH Charlie
2000
USA
OLSZANSKYJ Gregory
2001
USA
TYON Delaney
2001
USA
PERCY Alexander
1999
AUS
PICOT Declan
1999
USA
WESTMAN Kristopher
2000
USA
CARLSON Niclas
1999
USA
O CONNOR Matt
2000
USA
SMITH Jack
2001
USA
MULLIGAN Daniel
1999
USA
CRAVENS R Minam
1999
USA
MATHERS Jeremy
2001
USA
WRIGHT Bronson
1993
USA
MCGRATH Scott
1999
USA
THROM Benjamin
1996
USA
NIHTILA Niklas
1996
FIN
Did not start 1st run