official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
JUNG Donghyun
1988
KOR
1:35.92
18.03
2
PARK Je-yun
1994
KOR
+1.23
27.39
3
KOYAMA Takayuki
2001
JPN
+1.24
27.47
4
SATO Ryuma
1999
JPN
+1.26
27.62
5
SASAKI Akira
1981
JPN
+1.70
30.97
6
KATAYAMA Ryoma
2003
JPN
+1.80
31.73
7
JASICZEK Jedrzej
1997
POL
+1.91
32.57
8
AIHARA Shiro
2001
JPN
+2.05
33.63
9
SUZUKI Issei
2002
JPN
+2.28
35.38
10
KIRIKUBO Jinro
2002
JPN
+2.58
37.67
11
SHIOIRI Takashi
1998
JPN
+2.79
39.26
12
KAMADA Neo
2006
JPN
+2.84
39.64
13
MIKAMI Taiga
1998
JPN
+2.86
39.80
14
SHIN Jeong-Woo
1999
KOR
+2.93
40.33
15
JUNG Minsik
1997
KOR
+3.03
41.09
16
ANTONIOU Ioannis
1995
GRE
+3.12
41.77
17
KOYAMA Kei
2000
JPN
+3.35
43.53
18
SATO Taiga
2001
JPN
+3.89
47.63
19
TRUNK Tamas
2003
HUN
+3.91
47.79
20
ICHIMURA Shuto
2003
JPN
+4.07
49.00
21
TAKAGI Togo
2001
JPN
+4.40
51.52
22
NOZAWA Yukimaru
2005
JPN
+4.81
54.64
23
NAOE Yusaku
2005
JPN
+4.93
55.55
24
YOKOO Ren
2005
JPN
+5.15
57.22
25
KUWABARA Taiyo
2002
JPN
+6.23
65.44
26
OTSU Ayumu
2003
JPN
+6.40
66.74
27
NAKAMURA Takumi
2002
JPN
+6.54
67.80
28
ENDO Sanshiro
2003
JPN
+6.75
69.40
29
FUKASAWA Kosei
2004
JPN
+7.05
71.68
30
LOKMIC Emir
1997
BIH
+7.79
77.32
31
HABDAS Piotr
1998
POL
+8.09
79.60
32
SATO Reon
2005
JPN
+8.57
83.25
33
HUR Dohyun
2005
KOR
+9.03
86.75
34
VOUGIOUKAS Apostolos
2006
GRE
+10.77
100.00
35
AIZAWA Ren
2005
JPN
+11.52
105.70
36
CHAO Xinbo
2002
CHN
+12.96
116.66
37
GAO Qun
1996
CHN
+14.39
127.55
38
QIU Junnan
2004
CHN
+15.12
133.10
39
SASAKI Taito
2006
JPN
+18.12
155.93
40
MENG Qingze
2001
CHN
+19.72
168.11
41
TANG Shiyang
2005
CHN
+20.00
170.24
42
LIAN Jinhua
2001
CHN
+26.01
215.98
43
MAO Yukun
2002
CHN
+26.31
218.26
44
SHANG Junyu
2007
CHN
+27.19
224.96
45
WANG Shuai
2006
CHN
+29.33
241.25
46
MYANGAIBAATAR Manlaijav
2006
MGL
+59.37
469.87
47
OTGONBAYAR Usukh-Ireedui
2006
MGL
+1:02.60
494.45
48
TUGSJARGAL Ankhbold
2006
MGL
+1:24.72
662.79
Did not finish 2nd run
Did not finish 1st run
LI Jinyang
2004
CHN
SHRESTHA Saphal Ram
1998
NEP
ZHAO Jianqing
2002
CHN
ZHANG Xiaosong
1997
CHN
ZHANG Yangming
1994
CHN
WONG Chi Hao Lucas
2007
HKG
FU Xuechao
2001
CHN
JIA Zhiran
2002
CHN
ZOU Hao
2005
CHN
LIU Xiangqi
2005
CHN
MA Yiteng
2007
CHN
KIM Doyun
2006
KOR
MIYAGI Ryosuke
2005
JPN
LI Jiahao
2004
CHN
SUN Xinmiao
2004
CHN
SHIBASAKI Riku
2005
JPN
LEE Hyunho
2006
KOR
NIIMURA Ryuji
2002
JPN
KIM Joohyoun
2006
KOR
LIU Xiaochen
2002
CHN
ISHIZUKA Motoki
2005
JPN
PARK Jun Woo
2004
KOR
KUROIWA Tatsuki
2002
JPN
KIM Sehyun
2006
KOR
WATANABE Yamato
2003
JPN
TSUNOO Kodai
2004
JPN
OIKE Tomomi
2002
JPN
LEE Jae-Jun
2000
KOR
HARASAWA Kotaro
2004
JPN
JACKSON Alec
2005
NZL
TOMII Taiga
1998
JPN
SATO Shintaro
1996
JPN
Disqualified 1st run
Did not start 1st run