official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
BRAENDHOLM Jesper
1999
SWE
1:37.05
29.33
2
SIRVIO Salomo
2001
FIN
+0.26
31.29
3
OLSSON Alfred
2000
SWE
+0.94
36.40
4
WISEN Christopher
1992
SWE
+2.48
47.98
5
LARSSON Albin
2004
SWE
+3.11
52.72
6
ROESNAES Anton
2002
SWE
+3.14
52.95
7
CANDERT Joel
2004
SWE
+3.21
53.48
8
WISSTING Gustav
2005
SWE
+3.43
55.13
9
WALLGREN Kalle
1999
SWE
+3.51
55.73
10
WALLIN Atle
2001
SWE
+3.97
59.19
11
SARAVUO Erik
2003
FIN
+4.64
64.23
12
WAHLUND Melvin
2002
SWE
+4.87
65.96
13
WRENKLER Adam
2002
SWE
+6.26
76.42
14
OEMAN Jonathan
2003
SWE
+6.34
77.02
15
HENRIKSSON Albin
2004
SWE
+8.19
90.93
16
SCOTT Vilgot
2003
SWE
+8.27
91.54
17
ARVEFORS Isak
2002
SWE
+9.00
97.03
18
FOSSER Vincent
2001
SWE
+9.11
97.85
19
DE SUSINI Elliot
2005
SWE
+9.74
102.59
20
BONDE Erik
2005
SWE
+10.33
107.03
21
VIGSNAES Victor
2005
NOR
+10.53
108.54
22
BJURSTROEMER Isak
2005
SWE
+16.15
150.81
23
WESTMAN Max
2004
SWE
+16.47
153.22
24
KORITZ Filip
2005
SWE
+16.91
156.53
25
MELLGREN Simon
2004
SWE
+17.40
160.21
26
WAHLBERG Erik
2002
SWE
+17.77
162.99
Did not finish 2nd run
TOVAAS Oscar
2005
SWE
ERIKSSON Johan
2003
SWE
SJOESTRAND Maans
2004
SWE
ZACKRISSON Alvin
2004
SWE
MIKELSSON Bosse
2003
SWE
NORMANNSETH Frederik Tinius
2004
NOR
LUNDQVIST Hannes
2004
SWE
NILSSON Adam K
2002
SWE
JONSSON Philip
2005
SWE
CASSMAN Oscar
1998
SWE
EKSTRAND Niklas
2003
SWE
SILFAELT Johan
1996
SWE
PETTERSSON Emil
2002
SWE
KONGSHOLM Lucas
2003
SWE
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
LANDMARK Christian
2005
NOR
SVELANDER Adam
2005
SWE
TOVAAS Teodor
2005
SWE
DOLK Wilmer
2005
SWE
NAESSTROEM WIGBRANT Fabian
2004
SWE
BERGMAN Sigge
2004
SWE
SKOGLUND Ovlla
2004
SWE
LUNDSTROEM Viktor
2004
SWE
BERGKLINT THOERNROS Viggo
2004
SWE
OESTERBERG Lowe
2004
SWE
EKLUND Hampus
2005
SWE
RAMNOE Niklas
2004
SWE
HJALMARSSON Noel
2004
SWE
SOEDERBERG Oscar
2001
SWE
OLOFSSON Svante
2005
SWE
MIKELSSON Olle
2005
SWE
ANDERSSON Emil
2004
SWE
DAMEN-BLAD Victor
2005
SWE
SVENSSON Axel
2005
SWE
VITBLOM Lowe
2003
SWE
LIGNELL Theo
2004
SWE
FRANKENDAL Carl
2003
SWE
CARLSTROEM Sebh
2004
SWE
SIDEBAECK Linus
2003
SWE
VON AXELSON Fredrik
2002
SWE
FJAELLRYD Axel
2003
SWE
HOLMLUND Carl-Johan
2002
SWE
SVELANDER Simon
2004
SWE
VAENJE Edward
2003
SWE
HAGBLOM Olle
2001
SWE
JORAELV Filip
2001
SWE
BOHM Adam
2005
SWE
MALKER Filip
2004
SWE
BORG Arvid
2002
SWE
LINDHE Wille
2002
SWE
OEHMAN Lowe
2004
SWE
JAKOBSEN William
2003
SWE
LINDSTEDT NYBERG Tor
2003
SWE
GUTELAND BEIMING Alvin
2003
SWE
SVENSSON Isac
2003
SWE
LUNDBAECK Isak
2003
SWE
HOLMQVIST Oscar
2002
SWE
UHLIR Max
2004
SWE
LEHTO Elian
2000
FIN
LANDER Linus
2002
SWE
DALMALM Carl
2002
SWE
LUNDBAECK Edwin
2001
SWE
JERNKROK Carl-Isac
2004
SWE
ERIKSSON ELMROTH Timothy
2002
SWE
KARBACH Maximillian
2000
SWE
BARSCH Jonas
2001
SWE
LOENNBERG Philip
1996
SWE
SOEDERLIND Linus
2004
SWE
NYBERG Emil
2003
SWE
LOEF Max
1997
SWE
SKOERELID Jonathan
1997
SWE
HEDSTROEM Tobias
1998
SWE
PALOSAARI Joel
2001
FIN
KEMPPAINEN Jesperi
2004
FIN
Disqualified 1st run
Did not start 1st run