official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
LARSSON NATHHORST Hanna
2001
SWE
1:38.00
48.60
2
NYMAN GRANBOM Rebecca
2001
SWE
+0.25
50.46
3
ROBERT Ellen
2001
SWE
+0.47
52.10
4
KLING ANDERSSON Ebba
2000
SWE
+1.56
60.22
5
MAKSIMOVA Serafima
2002
RUS
+1.60
60.52
6
POHJOLAINEN Rosa
2003
FIN
+2.04
63.80
7
AICHER Emma
2003
SWE
+2.11
64.32
8
KANDELL Tilde
2001
SWE
+2.59
67.89
9
DALKARL Victoria
1999
FIN
+2.68
68.56
10
BERGSTRAND Tindra
2001
SWE
+3.59
75.34
11
WREDMARK Ofelia
2001
SWE
+3.97
78.17
12
THORWID Alice
1999
SWE
+4.18
79.74
13
LARSSON Alice
2000
SWE
+4.37
81.15
14
PETTERSON Elin
2000
SWE
+4.77
84.13
15
KEMPPINEN Sini
1999
FIN
+5.09
86.52
16
MERISALO Heidi
1999
FIN
+5.21
87.41
17
BRUVOLL Trine
2000
NOR
+5.33
88.30
18
LILJENBORG Lova
2002
SWE
+6.14
94.34
19
VIRTA Sanni
2003
FIN
+6.15
94.41
20
ANDERSSON Madeleine
2001
SWE
+6.16
94.49
21
LINNATSALO Jade
2002
FIN
+6.34
95.83
22
KIVIMAKI Maisa
2002
FIN
+7.14
101.79
23
SOEDERBERG Cajsa
2003
SWE
+7.87
107.22
24
SAALO Matilda
2003
SWE
+8.24
109.98
25
SJOEQVIST Ebba
2003
SWE
+9.28
117.73
26
LUNDHOLM Lina
2003
SWE
+9.66
120.56
27
UTTERSTROEM Linnea
2001
SWE
+10.03
123.31
28
DANNEWITZ Alice
2002
SWE
+10.08
123.69
29
SUND Mathilde
2002
NOR
+10.30
125.32
30
NORDSTROEM Julia
2001
SWE
+10.66
128.01
31
HANSSON Mathilda
2002
SWE
+12.67
142.98
32
ARNESSON Moa
2001
SWE
+13.62
150.06
33
HALL Nora
2003
NOR
+14.61
157.43
34
GUSTAFSSON Isabelle
2003
SWE
+15.49
163.98
34
HARILA Alva
2003
SWE
+15.49
163.98
36
LOVEN Clara
2003
SWE
+16.16
168.98
37
RENBERG Felicia
2003
SWE
+16.89
174.41
38
HAGSTROEM Alicia
2003
SWE
+19.32
192.51
39
OEHMAN Rebecka
2002
SWE
+21.62
209.65
40
SUND Pernille
2002
NOR
+21.96
212.18
41
PALLARI Riia
2003
FIN
+23.25
221.79
42
GRAN Dorotea
2003
SWE
+27.35
252.33
43
ARNTZEN Vilde Sofie
2002
NOR
+31.10
280.26
Did not finish 2nd run
STROEMBERG Wilma
2003
SWE
IMMONEN Nathalie
2003
SWE
KVIST Siri
2003
SWE
EDVINSSON Klara
2003
SWE
JANSSON Tova
2002
SWE
OJANIEMI Jessica
2000
FIN
AAKERSTROEM Sara
2002
SWE
STRAUBOVA Caroline
2001
CZE
RUDH Elin
2001
SWE
GODTFREDSEN Kine Normann
1998
NOR
TUONONEN Roosa
2001
FIN
OEGREN Moa
2000
SWE
WALLIN Alva
2001
SWE
SAWICKA Aniela
2001
POL
RYNLID Lina
2000
SWE
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
WESTIN Emilia
2003
SWE
JONSSON Emma-Stina
2003
SWE
OLSEN Sigrid
2003
NOR
OLERS Wilma
2003
SWE
KARLSSON Wilma
2003
SWE
RASK Lisa
2003
SWE
GOUMAS Athena
2001
FRA
BAECKFORS Odessa
2000
SWE
KRYPSJOE Mathilda
2001
SWE
ALFREDSON Lovisa
2002
SWE
LUNDQUIST Moa
2001
SWE
AHLENIUS Linn
2000
SWE
ALENIUS Tova
2000
SWE
SOPPELA Karla
2002
FIN
LOFT Celine
2002
SWE
EKSTROEM Ebba
2001
SWE
EDVINSSON Matilda
1999
SWE
Did not start 1st run