official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
WAHL Mikkel K.
1996
NOR
1:32.63
15.92
2
VOELLO Oskar Rosberg
1996
NOR
+1.70
29.13
3
ALKIER Justin
1998
CAN
+3.18
40.64
4
MCKIM Liam
1998
USA
+3.54
43.44
5
MCKIM Shamus
1999
USA
+4.22
48.72
6
BAARDSETH Jeppe
1995
NOR
+5.12
55.72
7
CAMPBELL Pate
1997
USA
+5.86
61.47
8
VAN VUUREN Arie
1997
GBR
+6.09
63.26
9
JUNEAU Tai
1995
NZL
+6.46
66.13
10
SNYDER Will
1998
USA
+6.49
66.37
11
HANLON Luke
1999
USA
+6.61
67.30
12
MCCONNELL Will
1998
USA
+6.84
69.09
13
VAN DEURSEN Jake
1994
USA
+7.08
70.95
14
OSSELAER Ian
1998
USA
+7.43
73.67
15
KNORPP Griffin
1998
USA
+7.63
75.23
16
LEVINE Samuel
2001
USA
+7.81
76.63
17
AUDUNSSON Kristinn Logi
1995
ISL
+8.50
81.99
18
SNYDER Bennett
2001
USA
+8.57
82.53
19
HAYES Colin
1994
USA
+9.20
87.43
20
HANUS Andrew
2000
USA
+9.45
89.37
21
CARLSON Hunter
1998
USA
+11.51
105.39
22
NODDINGS Max
2000
USA
+12.40
112.30
23
CARLSON Niclas
1999
USA
+12.41
112.38
24
KATO Hizuki
2001
USA
+12.56
113.55
25
TROYER Stockton
1997
USA
+13.06
117.43
26
WILSON Reed
2001
USA
+13.34
119.61
27
SHEA Steve
1999
USA
+13.98
124.58
28
SWALLOW Dalton
2001
USA
+14.87
131.50
29
MORGAN Oliver
2001
USA
+15.01
132.59
30
KAGAN Kyle
2001
USA
+15.12
133.45
31
THROM Benjamin
1996
USA
+16.06
140.75
32
TYON Delaney
2001
USA
+17.64
153.03
33
TRIMBLE Trevor
1999
USA
+22.05
187.31
34
BENNETT Bob
1967
USA
+29.94
248.64
Did not finish 2nd run
SRAMEK Nicholas
2000
USA
KANTER Benjamin
2001
USA
WALSH Tommy
2001
USA
SHEA Jack
2000
USA
GONZALEZ Mateo
1999
ESP
LEININGER Noah
1999
USA
KLOSE Thomas
2000
GER
IACOBELLI Cooper
2001
USA
PICOT Declan
1999
USA
BOES Justin
1999
USA
LYNCH Ian
2000
USA
ROBERT Pol
1997
AND
WEINER Louis
2000
USA
SHEILS Paul
1997
USA
STRAUCH Tucker
2000
USA
GRUBMAN Ellis
1995
USA
FONTAINE Nicholas
1998
USA
BAILEY Bryan
1996
USA
SULLIVAN Aleck
1996
USA
DERWIN Colbey
1997
NZL
Did not finish 1st run
LUNN Jake
2001
GBR
FLINDERS Dillon
2000
USA
LITTMAN ROEDER Weston
2001
USA
FLAHERTY Charles
2000
PUR
FRIEDMAN Ned
2001
USA
PERCY Alexander
1999
AUS
DALTON Luc
2001
USA
DAN Andrei
2001
USA
PALMER Wyatt
2000
USA
CASHMORE William
2001
NZL
SMITH Cameron
2001
USA
CANCLINI Marco
2000
USA
WINGARD Drew
2001
USA
BLACKBURN Jake
2000
USA
CHAFFEE Jordan
1999
USA
WEBB Jeffrey
1998
MAS
OLSZANSKYJ Gregory
2001
USA
REGAN Christopher
2000
USA
PRICE Matthew
1999
USA
RUDDICK John Ashlay
1997
USA
THOMAS Tucker
2001
USA
WOOLSON Ian
1999
USA
HAUKSSON Sigurdur
1996
ISL
BATHUM Blake
2000
USA
MIKKELSON Zachary
1998
USA
BLACK Garett
1996
USA
MICHAEL Liam
1999
AUS
BLACK Graham
1993
USA
FANCHER Burke
2000
USA
RODARTE Luke
1998
USA
PRINCE-JUDD Dashiell
2000
USA
O BRIEN Keilan
1996
USA
NIHTILA Niklas
1996
FIN
Disqualified 1st run
Did not start 1st run