official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
GRAPE LARSSON David
1995
SWE
1:32.79
38.70
2
SANETRA Bartlomiej
2002
POL
+0.30
41.06
3
MULLER Marek
2004
CZE
+2.25
56.40
4
BIALOBRZYCKI Przemyslaw
2001
POL
+2.29
56.72
5
CAMPOSILVAN Filippo
1999
ITA
+2.41
57.66
6
IRVING Jack
2005
GBR
+2.52
58.53
7
HYSKA Martin
1994
SVK
+3.03
62.54
8
BORAK Jan
2001
CZE
+3.23
64.11
9
FOREJTEK Patrik
2005
CZE
+3.32
64.82
10
JONGE DE Ties
2002
NED
+3.45
65.84
11
HARTIG Jiri
1998
CZE
+3.51
66.31
12
CZARNIK Nicholas
2002
POL
+3.83
68.83
13
RIVNAC Vojtech
2001
CZE
+4.32
72.69
14
RAGGAN Jeppe Holm
2001
DEN
+4.60
74.89
15
MALKUS David
2000
CZE
+5.45
81.58
16
ZARZYCKI Szymon
2004
POL
+6.30
88.26
17
SZCZAP Mateusz
2005
POL
+6.60
90.62
18
DOSEDEL Jan Martin
2003
CZE
+7.17
95.11
19
JUNG Martin
2004
AUT
+7.55
98.10
20
SVATOS Lukas
2005
CZE
+7.75
99.67
21
ADAMSKY Tomas
2005
SVK
+8.20
103.21
22
KIRBATOV Illia
2001
UKR
+8.21
103.29
23
KORZHUK Vasyl
2004
UKR
+11.74
131.06
24
MAVROPOULOS Nikolaos
2003
GRE
+12.17
134.44
25
HASHPAR Dmytro
2005
UKR
+12.44
136.57
26
SULOVSKY Mikulas
2004
CZE
+16.26
166.62
27
CERMAK Robin
2005
CZE
+16.41
167.80
28
GLATT Matous
2005
CZE
+17.38
175.43
29
HRTANEK Matus
2005
SVK
+17.82
178.89
30
HAJDUCEK Tomas
2005
CZE
+19.84
194.79
31
KEZNIKL Tobias
2004
CZE
+22.26
213.82
32
DOSEDEL Frantisek
2005
CZE
+23.31
222.09
33
AINSWORTH Richard
2004
IRL
+24.10
228.30
34
ENT Lukas
2004
CZE
+25.92
242.62
Did not finish 2nd run
PASKO Filip
2005
SVK
VECERA Vojtech
2004
CZE
NIELSEN Laurits Klint
2000
DEN
LINDFORS William
1999
LUX
NOVACEK Adam
2005
SVK
MOSER Simon
2005
AUT
BOTKA Timo
2003
SVK
NOSEK Daniel
2003
SVK
BOHONEK Matous
2002
CZE
LODZINSKI Jan
2005
POL
SURKOS Ondrej
2000
CZE
SZELAG Piotr
2004
POL
SZKOLA Bartosz
2002
POL
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
POLAK Ondrej
2005
CZE
SEDLACEK Michal
2005
CZE
MOCEK Jakub
2004
POL
BLASKO Samuel
2005
CZE
CUTTING Isaac
2004
IRL
MICHAL Ondrej
2005
CZE
HAUERLAND Antonin
2004
CZE
POLEDNAK Petr
1999
CZE
KUCERA Stepan
2004
CZE
VANEK Tobias
2003
CZE
SKRUSNY David
2005
CZE
TSYBELENKO Roman
2004
UKR
VOVES Jan
2005
CZE
PAJER Matej
2002
CZE
RIIS Marcus Cristian
2002
DEN
LINDFORS Nikolaj
2002
LUX
HLAVON Jakub
2005
CZE
ANDEL Jiri
2003
CZE
TOMASEK Aldo
2005
CZE
MACEWICZ Robert
2004
POL
PODOBEDOV Maksymilian
2001
UKR
GALUSZKA Wojciech
2004
POL
SZYMANSKI Igor
2004
POL
LINHART Adam
2002
CZE
RAPPAGLIOSI Alessio
2002
BEL
LUKASZYK Bruno
2000
POL
PAVELKA Kristian
2001
SVK
FIALA Eduard
1999
CZE
BUDZ Blazej
2003
POL
KLIMA Adam
2001
CZE
Disqualified 1st run
Did not start 1st run