official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
GEIHSEDER Noah
2002
AUT
2:09.58
23.78
2
PASSRUGGER Lukas
2001
AUT
+1.03
31.81
2
EISNER Jakob
2003
AUT
+1.03
31.81
4
SEIDLER Ralph
2002
AUT
+1.10
32.35
5
GRAMSHAMMER Mario
1999
AUT
+1.81
37.89
6
HAFNER Leon
2006
AUT
+1.98
39.21
7
RAINER Florian
2005
AUT
+2.20
40.93
7
WALCH Martin-Luis
2003
AUT
+2.20
40.93
9
HOFFMANN Philip
2002
AUT
+2.35
42.10
10
CUNNINGHAM Jack
2002
GBR
+2.61
44.12
11
KOCH Stephan
2006
AUT
+2.83
45.84
12
URQUHART Aidan
2004
GBR
+3.04
47.48
13
HANGHOEJ Vitus
2004
DEN
+3.18
48.57
14
LISCH Christopher
2006
AUT
+3.56
51.53
15
SCHAIDREITER Stefan
2004
AUT
+3.65
52.23
16
TOENIG Luis
2006
AUT
+3.69
52.54
17
HROVATH David
2002
AUT
+3.75
53.01
18
RECEK Gal
2005
SLO
+3.91
54.26
19
HAAS Matteo
2004
AUT
+3.93
54.41
20
GMEINBAUER Elias
2003
AUT
+4.06
55.43
21
KAISER Manuel
2003
AUT
+4.08
55.58
22
AMPFERTHALER Manuel
2005
AUT
+4.31
57.37
23
FERNSEBNER Simon
2006
AUT
+4.45
58.47
24
WAGNER Paul
2004
AUT
+4.74
60.73
24
ZEHENTNER David
2005
AUT
+4.74
60.73
26
SCHOBERLEITNER Matthias
2007
AUT
+4.87
61.74
27
FOIDL Luca
2005
AUT
+5.08
63.38
28
KELLY James
2004
AUS
+5.25
64.70
29
WOODS Sam
2004
NZL
+5.35
65.48
30
WUERGER Moritz
2004
AUT
+5.43
66.10
31
HOEFLEHNER Martin
2004
AUT
+5.63
67.66
32
SPEGELJ Tine
2007
SLO
+5.72
68.36
33
ROBERTS Keir
2002
NZL
+5.78
68.83
34
KELLY Max
2006
AUS
+6.01
70.62
34
LAIREITER Christoph
2005
AUT
+6.01
70.62
36
MALLE Sebastian
2007
AUT
+6.23
72.34
37
GUENTHER David
2006
AUT
+6.78
76.63
38
EHRENMUELLER David
2002
AUT
+6.90
77.56
39
WEBEL Kilian
2006
AUT
+8.71
91.67
40
KORPAR Luka
2007
SLO
+10.12
102.66
41
WHITBY Roman
2002
AUS
+11.27
111.62
Did not finish 2nd run
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
WINTER Niclas
2007
AUT
TURK SLUGA Ziga
2007
SLO
KOZAMERNIK Oscar
2007
SLO
AUER Christoph
2007
AUT
BRANDTNER Christoph
2005
AUT
KREISEDER Quentin
2006
AUT
TSCHEMERNJAK Lito
2005
AUT
KURZ Niklas
2005
AUT
KROELL Jonathan
2004
AUT
RANNER Tim
2006
AUT
WACHTER Simon
2004
AUT
GEISLER Fabian
2004
AUT
GUIGONNET Ed
2001
GBR
UNTERWANDLING Florian
2004
AUT
GREBER Jakob
2003
AUT
ZANGERL Rafael
2005
AUT
STRAUSS Florian
2004
AUT
GSTREIN Luca
2000
AUT
Disqualified 1st run