official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
SELLSTEDT Olivia
2002
SWE
1:40.82
35.59
2
DIGERFORS Julia
2001
SWE
+0.04
35.88
3
DE BRITO Tomasine
2004
SWE
+0.80
41.38
4
NYBERG Sophie
2004
SWE
+1.34
45.29
5
KOSKINEN Silja
2004
FIN
+1.36
45.44
6
HOLMQVIST Emma
2005
SWE
+2.02
50.22
7
BJOERNSGAARD Amalie Harildstad
2002
NOR
+2.40
52.97
8
KANTO Aada
2005
FIN
+3.11
58.11
9
AARSJOE Maja
2002
SWE
+3.32
59.63
10
VIRTA Sanni
2003
FIN
+3.33
59.70
11
LUCATELLI Maya Murstad
2002
NOR
+4.40
67.45
12
LORENTSSON Moa
2005
SWE
+4.59
68.82
13
BJOERKHOLM Madeleine
2005
SWE
+4.80
70.35
14
NORBERG Sanna
2004
SWE
+5.13
72.73
15
HJALMARS Sanna
2000
SWE
+5.71
76.93
16
JALKESTEN Sophie
2003
SWE
+5.87
78.09
17
BERGNER Emma
2003
SWE
+5.91
78.38
18
JONSSON Saga
2004
SWE
+5.92
78.45
19
BEIMING GUTELAND Malva
2006
SWE
+6.41
82.00
20
OLLILA Linnea
2005
SWE
+6.42
82.07
21
ADSTEN Amber
2004
SWE
+6.63
83.60
22
HANSSON Mathilda
2002
SWE
+6.70
84.10
23
MARTIN-LOEF Agnes
2006
SWE
+7.00
86.27
24
ANDERSSON Amelie
2006
SWE
+7.94
93.08
25
MOERTBERG Klara
2004
SWE
+8.98
100.61
26
JACOBSSON Nellie
2004
SWE
+9.26
102.64
27
LUNDHOLM Lina
2003
SWE
+9.45
104.01
28
RYLANDER Ebba
2003
SWE
+9.81
106.62
29
SJOELIN Isabel
2003
SWE
+9.89
107.20
30
HAGMAN Louise
2005
SWE
+10.18
109.30
31
TJAERNAAS Tilde
2006
SWE
+10.23
109.66
32
DANELL Tilde
2006
SWE
+11.92
121.90
33
SOEDERQVIST BENGTSSON Elina
2005
SWE
+12.30
124.65
34
HINDRICHSEN Vendela
2006
SWE
+12.70
127.55
35
LARSSON NATHHORST Malin
2005
SWE
+13.99
136.89
36
LEDIN Elvira
2006
SWE
+16.55
155.42
Did not finish 2nd run
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
STRANDBERG Ella
2006
SWE
SANDBERG Leia
2006
SWE
HEUMAN Mirella
2006
SWE
BERGSTRAND Agnes
2006
SWE
DAHLBERG Meja
2004
SWE
EGERSTAD Victoria
2005
SWE
BERGSGAARD Elsa
2004
SWE
SJOEDIN Stella
2006
SWE
HAAKANSSON Thea
2004
SWE
SANNICOLO Amanda
2003
SWE
SANDBERG Lovisa
2004
SWE
RIHPA MANN Agnes
2005
SWE
LISSDANIELS Hilma
2004
SWE
TENGAA Ada
2001
SWE
ANDERSSON OEIEN Iris
2004
SWE
SVENINGSSON Filippa
1999
SWE
HENRIKSSON Charlotte
2003
FIN
RODLING SWANBERG Stella
2003
SWE
LOFT Celine
2002
SWE
OLOWS Tindra
2004
SWE
HRBANOVA Ella
2004
SVK
ROBERT Ellen
2001
SWE
Disqualified 1st run
Did not start 1st run