official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
LOPEZ Theo
2000
FRA
1:31.81
35.67
2
ELEZI CANNAFERINA Alban
2003
FRA
+0.18
37.10
3
RODUIT Luc
2002
SUI
+0.98
43.46
4
COPPEL Leo
2003
FRA
+1.23
45.45
5
RIVES Louis
2001
FRA
+1.27
45.77
6
BOISSY Loan
2002
FRA
+1.52
47.76
7
BRISSEAU Antoine
2001
FRA
+1.56
48.07
8
DELALE Matteo
2001
FRA
+2.02
51.73
9
CHRIST Martin
2004
FRA
+2.85
58.33
10
DAMEVIN Pierre-Antoine
2005
FRA
+4.95
75.03
11
HEUDE Jules
2003
FRA
+4.97
75.19
12
DUFFAUD Paco
2004
FRA
+5.81
81.87
13
SERRE Tristan
2004
FRA
+6.26
85.44
14
SKABAR Jonas
2004
FRA
+7.00
91.33
14
BOILEAU Robin
2003
FRA
+7.00
91.33
16
DUPONT-ROC Simon
2004
FRA
+7.18
92.76
17
VIANO Richardson
2002
HAI
+7.44
94.83
18
GORRAND Leopold
2005
FRA
+10.06
115.66
19
NICOL Johann
2005
FRA
+12.30
133.47
20
HEUDE Arthur
2005
FRA
+12.90
138.24
21
DARDELET Alban
2004
FRA
+13.58
143.65
22
TERBECHE Younes
2005
MON
+18.93
186.19
Did not finish 2nd run
HAUPERT Tom
2005
FRA
SAMBUIS Arthur
2005
FRA
CARETTI Matteo
2004
FRA
WOODBRIDGE Charlie
2005
FRA
MONGELLAZ Theo
2005
FRA
JENNINGS Toby
2004
GBR
VINCENDET Louis
2004
FRA
RENARD Pablo
2002
FRA
MICHEL Gabin
2004
FRA
WYFFELS Robin
2002
BEL
COSTERG Axel
2003
FRA
GIRARD Corentin
2002
FRA
AURIAU Sacha
2002
FRA
IRAOLA Evann
2003
FRA
DEFILHES Cesar
2003
FRA
ZAYSSER LACROIX Rouslan
2003
FRA
REVEY Damien
2003
SUI
STOLEAR Evan
2004
FRA
CRETIN Ulysse
2002
FRA
BARALDI Lio
2004
FRA
SAMBUIS Baptiste
2002
FRA
AZZOLIN Antoine
2003
FRA
SILVESTRE Paul
2003
FRA
LLORACH Jules
2003
FRA
AULNETTE Auguste
2002
FRA
GRANDJEAN Eliot
2000
BEL
LESSARD Raphael
2001
CAN
SCHMITT Thomas
1999
FRA
ZURBRIGGEN Alain
1998
SUI
CENERELLI Enzo
2000
FRA
LEVECQ Nathan
2001
FRA
Did not finish 1st run
TALAYRACH Thomas
2005
FRA
OLIVIERI JAY Victor
2003
FRA
BERCOT Elie
2004
FRA
ARNAUD Mathis
2005
FRA
AURARD Leon
2005
FRA
GARNIER Killian
2004
FRA
NORMAND Malo
2005
FRA
AUBIN Paul
2004
FRA
GUILLEMAUD Maxime
2004
FRA
NAEL Matheo
2005
FRA
CHEVAUCHER Gaby
2005
FRA
NOUAILLETAS Severin
2004
FRA
COLLOT Jules
2003
FRA
PUYO Antoine
2002
FRA
ELLIS Lucas
2004
GBR
UBRUN Theo
2003
FRA
CLERICE Jules
2003
FRA
BERTHET Augustin
2004
FRA
TURNES Elio
2002
FRA
ANCENAY Matts
2002
FRA
TALAYRACH Clement
2003
FRA
LANGMUIR Calum
2002
GBR
PAGET Max
2002
FRA
VARCIN Nils
2001
FRA
PIOLAINE Adrien
2000
FRA
BESSIERE Victor
2002
FRA
BAUR Jules
2001
FRA
DIMIER CHAMBET Sacha
2002
FRA
MONNIER Leo
2000
SUI
Disqualified 1st run